GRIZU I U GOSTIMA

Medveščak preokretom do pobjede u Linzu

13.09.2009 u 21:21

Hokejaši Medveščaka upisali su i drugu pobjedu u EBEL ligi. Na gostovanju u Linzu pobijedili su Black Wingse 3:2 nakon izvođenja kaznenih udaraca, budući da je regularni dio utakmice završio bez pobjednika 2:2

Domaćin je poveo u osmoj minuti pogotkom Matthiassona uz igrača više. Na 2:0 je povećao Schlacher u 24. minuti, međutim 40 sekundi kasnije Guidarelli je smanjio rezultat. Medveščak se potpuno vratio u meč u 46. minuti, kada je Martin izjednačio na 2:2 i to u trenucima kada su 'medvjedi' imali igrača više. Prilikom izvođenja kaznenih udaraca presudio je pogodak Mikea Ouellettea.

Nakon dva odigrana kola, Medveščak i VSV Villach su u vodstvu s po četiri boda, dok je na trećem mjestu Linz s tri boda.

U susretu trećeg kola Medveščak će u petak, 18. rujna, ugostiti Olimpiju.