ronaldo, gdje si?

Mandžo šou u Parmi; prvo je zabio gol već u 2. minuti, pa petom asistirao za pobjedu

01.09.2018 u 22:57

Juventus je na gostovanju pobijedio Parmu 2:1, a Mario Mandžukić je za Juve na stadionu Ennio Tardini zabio već u drugoj minuti utakmice...

Juan Cuadrado je ubacio s desne strane, a Mandžukić pucao glavom, no pogodio je braniča Simonea Iacoponija u leđa, nakon čega se lopta sretno odbila do hrvatskog napadača koji nije propustio poklon postigavši gol za vodstvo 'stare dame'. Bio je to njegov 36. gol za Juventus.

U nastavku prvog poluvremena Parma je bila bolja i izjednačila je u 33. minuti preko Gervinha. Ipak, u drugom poluvremenu talijanski prvak je ubacio u brzinu više i u 58. minuti gosti su ponovo poveli. Douglas Costa je lijepo uposlio Mandžukića koji je petom asistirao Matuidiju, a ovaj zabio pod gredu u bliži kut suparničkog gola.

Mandžukić je na terenu proveo cijeli susret, baš kao i Cristiano Ronaldo koji je odigrao još jednu blijedu predstavu u dresu talijanskog velikana.