talijanska liga

Ivan Perišić zabio i asistirao u prvoj pobjedi Intera u novoj sezoni

01.09.2018 u 20:34

Nogometaši Intera ostvarili su prvu pobjedu sezone nakon što su u susretu 3. kola talijanskog prvenstva na gostovanju pobijedili Bolognu sa 3:0...

Najbolji igrač utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je zabio gol i upisao asistenciju.

Gosti su poveli u 66. minuti golom Radje Nainggolana koji je odlično pucao unutar kaznenog prostora nakon asistencije Mattea Politana. Inter je utakmicu prelomio u 82. minuti golom Andrea Candreve nakon sjajnog Perišićevog proigravanja. Akciju je započeo Marcelo Brozović uposlivši Matiasa Vecina koji je gurnuo loptu Perišiću na krilo, a ovaj sjajnom loptom uposlio Candrevu za vodstvo 2:0.

Odličan nastup Perišić je okrunio u 84. minuti drugim golom ove sezone. Nakon što je primio loptu u kaznenom prostoru, Perišić je 'slomio' braniča Federica Mattiella te potom pogodio gornji desni kut.

Hrvatski reprezentativac je zabio i prošlo kolo u remiju protiv Torina (2:2).

Perišić i Brozović su odigrali cijeli susret, dok Šime Vrsaljko nije nastupio.

• +7
Ivan Perišić Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Inter je nakon prve pobjede sezone skočio na sedmo mjesto sa četiri boda, dok je Bologna ostala na jednom bodu.