svaka mu čast

Majstorija hrvatskog reprezentativca u futsalu; ovaj pogodak možda je već i sada kandidat za najljepši na Euru

21.01.2022 u 21:57

Hrvatska reprezentacija u futsalu svoj nastup na Euru započela je okršajem protiv Poljske, u kojem su na kraju i slavili 3:1

Europsko prvenstvo u futsalu traje već dva dana, a ovog petka premijerni nastup imala je i Hrvatska.

I nije dugo trebalo da jedna od hrvatskih igrača zabljesne. Bio je to Matej Horvat, igrač Olmissuma, koji je poentirao u osmoj minuti.

Horvat je postigao pogodak koji će bez sumnje biti među kandidatima za najljepši ili najatraktivniji na Euru.

Horvat je prošao suparnika, zatim je fintom izbacio golmana te još jednog defenzivca a potom rabonom zabio za vodstvo Hrvatske.

Poljaci su u 14. minuti, ali do kraja prvog poluvremena Hrvatska je zabila još dva gola za vodstvo 3:1. Strijelci su bili Antonio Sekulić i Franco Jelovčić.

U nastavku golova nije bilo, pa su Mavrovićevi igrači uzdignutih ruku napustili teren.