sjajno ostvarenje

Luka Modrić odigrao je samo par minuta protiv Real Sociedada, ali ovu će utakmicu posebno zapamtiti

22.06.2020 u 14:26

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić ostvario je 150. prvenstvenu pobjedu s Real Madridom nakon što je u nedjelju navečer sudjelovao u gostujućoj pobjedi 2:1 kod Real Sociedada u San Sebastianu

Luka Modrić (34) ušao je u 89. minuti utakmice odigrane u San Sebastijanu. Real je slavio 2:1, a Modrić je u tih nekoliko minuta na terenu uspio zaraditi žuti karton...

No, Real Madrid je zahvaljujući ovoj pobjedi ponovno vodeća momčad prvenstva, uz isti broj bodova kao Barcelona, osam kola prije kraja.

Za Luku Modrića je gostovanje u San Sebastianu bilo posebno jer mu je to bila ukupno 225. prvenstvena utakmica od kada je u ljeto 2012. godine došao u Real Madrid, te je ostvario i 150. prvenstvenu pobjedu! Pri tome je u proteklih osam godina zabio i 15 golova u La Ligi.

• +5
La liga, Real Sociedad - Real Madrid Izvor: EPA / Autor: Juan Herrero

Modrić je u prve dvije sezone u Madridu zabilježio najviše prvenstvenih pobjeda, po 24. No, Real je od tada osvojio samo jedno španjolsko prvenstvo, no 'utješio' se s čak četiri osvojene Lige prvaka!