zidane ga strpljivo čeka(o)

Luka Modrić bez ovoga ne može istrčati na travnjak; otkrivena tajna dobre igre hrvatskog čarobnjaka

28.09.2020 u 13:44

Nogometaši madridskog Reala u nedjelju su stigli do prve ovosezonske prvenstvene pobjede. 'Kraljevi' su slavili u Sevilli kod Betisa 3:2, no za pobjedu su se morali prilično potruditi

Nakon 'nule' kod Real Sociedada, 'kraljevi' su u svom drugom prvenstvenom nastupu ove sezone imali gostovanje kod Betisa, a još jedan kiks itekako bi narušio atmosferu.

S toga je Zidaneova momčad igrala pod pritiskom. Ipak, pogotkom Valverdea u 14. minuti skinuli su dio tereta s leđa.

Međutim, igra Reala još uvijek očito nije na najvišem nivou, pa su domaćini do poluvremena preokrenuli rezultat, a golove su u 35. i 37. minuti zabili Mandi i Carvalho. Dakle, u samo dvije minute, Zidaneova je momčad iz plusa došla u minus.

I što je bilo još gore, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena ozlijedio se Toni Kroos.

Francuski trener u tim je sekundama odlučio na teren poslati Luku Modrića, no kapetan hrvatske reprezentacije prije ulaska, odradio je svoj već uobičajeni ritual. Odnosno izljubio one osobe, to jest njihove slike, koji mu najviše znače u životu.

A riječ je o slikama Isusa Krista, supruge Vanje i njihove djece - Eme, Ivana i Sofije, koje se nalaze na kostobranima.

Strpljivo je Zidane čekao da Luka odradi sve, a usput mu je davao 'lekciju' što mora napraviti na terenu.

I dogodilo se, Modrić je sa suigračima u nastavku stigao do preokreta i važne pobjede.