Trabzonspor

Loši rezultati Bjelice u Turskoj; četiri utakmice - tri poraza

18.05.2023 u 21:34

Hrvatski trener Nenad Bjelica nije uspio svojim dolaskom razbuditi nogometaše Trabzonspora koji su pod njegovim vodstvom odigrali četvrtu utakmicu, ali i upisali treći poraz

U dvoboju 34. kola turske Superlig Fenerbahce je pred svojim navijačima svladao Trabzonspor 3-1. Strijelci su za domaći sastav bili Batshuayi u 11., Luan Peres u 58. i Valencia u 71. minuti. Počasni gol za Trabzonspor dao je Trezeguet, deset minuta prije kraja, iz jedanaesterca.

Prije ovog poraza Trabzonspor je s nekadašnjim trenerom Dinama i Osijeka poražen kod Sivasspora 1-4 i Konyaspora 1-2, dok je jedino na domaćem terenu svladao Ankaragucu 2-0.

Fenerbahce je na diobi drugog mjesta s Besiktasem. Oba sastava imaju po 71 bod, dok je na vrhu Galatasaray s pet bodova više. Trabzonspor je ostao na osmom mjestu ljestvice te ima 48 bodova.