SENZACIJA SVE IZGLEDNIJA

Lille u nadoknadi iskoračio prema naslovu

13.03.2011 u 22:52

U susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je pobijedio Valenciennes 2:1 i povećao svoju prednost pred konkurentima na tri boda

Domaćin je poveo u 39. minuti golom Sowa, a izjednačio je Pujol u 59. minuti. Lille je do pobjede došao golom Edena Hazarda u drugoj minuti sudačke nadoknade.

PSG je u Parizu odigrao 2:2 protiv Montpelliera nakon što je vodio 2:0 golovima Hoaraua (11) i Mbiwe (autogol - 14). Gosti su u nastavku uspjeli izjednačiti, a dvostruki strijelac je bio Giroud (47, 58). Drugi gol Montpellier je zabio s igračem manje nakon što je u 49. minuti isključen Jeunechamp.

Važne bodove u borbi za prvoligaški spas osvojio je Monaco pobijedivši na gostovanju u Bordeauxu 1:0. Pogodak vrijedan tri boda zabio je Adriano u 22. minuti.

Lille vodi sa 52 boda, tri manje ima Rennes, Lyon i Marseille imaju po 48.