SERIE A

Juventus i bez Mandže nije dozvolio iznenađenje; hrvatski reprezentativac tragičar

03.11.2018 u 22:35

U zadnjoj subotnjoj utakmici 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva u Torinu je Juventus svladao Cagliari 3:1

Juventus je nastavio nizati pobjede u talijanskom prvenstvu. Prošloga vikenda srušen je Empoli u gostima, a ove subote se momčad Massimiliana Allegrija obračunala s Cagliarijem naših Filipa Bradarića i Darija Srne.

Završilo je 3:1, a jedan od antijunaka bio je - Bradarić. Nedugo nakon što je Cagliari preko Joaoa Pedra izjednačio u 36. minuti i poništio lijep pogodak Dybale iz prve minute, Bradarić je zabio autogol u 39. i vratio prednost Juventusu. Posao je dovršio Cuadrado u 87., piše goal.hr.

Bradarić je dobio i žuti karton zbog povlačenja suparnika u 32., a izašao je u 57. van. prije toga mu je sudac oprostio i igranje rukom u šesnaestercu. Srna je igrao cijeli susret u gostujućem sastavu, dok Mandžukić nije bio u domaćoj momčadi zbog ozljede gležnja.

Juventus je ovom pobjedom opet otišao na šest bodova prednosti u odnosu na Inter i Napoli.