SERIE A

Još jedna Romina pobjeda u Mourinhovom stilu, ali tko pita za dojam kad je momčad visoko na tablici; oba Hrvata igrala za Lecce

17.10.2022 u 22:58

U posljednjoj utakmici 10. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Leccea i Fiorentine su odigrali 1:1

Domaćin je poveo krajem prvog dijela, u 43. minuti je strijelac bio Ceesay, no odmah na startu nastavka, u 48. minuti, Kouame je pogodio domaću mrežu i postavio konačnih 1:1.

S obzirom na osvojeni samo jedan bod obje su momčadi i dalje ostale u donjoj polovici ljestvice.

Hrvatski nogometaš Marin Pongračić odigrao je cijelu utakmicu za Lecce, dok je za domaćina u igru u 69. minuti ušao Kristijan Bistrović.

Ranije tijekom dana, nogometaši Rome pobijedili su u gostima Sampdoriju 1:0 te su skočili na četvrto mjesto ljestvice.

Tvrda utakmica odlučena je već u devetoj minuti kada je Pellegrini bio precizan s bijele točke. Sve do kraja utakmice Rimljani su održali prednost te upisali sedmu pobjedu ove sezone.

Najčešće Romine pobjede ove sezone upravo su izražene s tih 1:0 o čemu govori i samo 13 pogodaka u deset utakmica.