argentinac ostaje u psg-u
Inter nije zaradio na Icardiju koliko je htio, a zbog mira u svom dvorištu pristao je i na deset milijuna eura manju odštetu

Izvor: EPA / Autor: EDDY LEMAISTRE
Mauro Icardi je ove sezone igrao u pariškom PSG-u kao posuđen igrač iz Intera, a sada su se klubovi uspjeli napokon dogovoriti i Argentinac će nastaviti svoju avanturu u glavnom francuskom gradu.
Kako piše ESPN, Parižani su se s milanskim klubom gotovo dogovorili oko detalja. Iznos transakcije, prema izvoru, trebao bi biti oko 60 milijuna eura, što je za 10 milijuna manje u odnosu na ono što je Inter prethodno tražio.
Dvadesetsedmogodišnji napadač je na 31 utakmici u svim natjecanjima za PSG postigao 20 golova uz četiri asistencije.
Osim PSG-a, Icardija je pokušavao kupiti i Chelsea, ali čini se kako je francuski prvak na kraju bio konkretniji.
Naravno, postojala je bojazan da PSG odustane od Argentinca, pa da se ovaj odlični nogometaš labilnog karaktera, zbog kojeg je 'zaratio' s Interovim navijačima ali i bivšim suigračima, mora vratiti u Milano.
Sigurni smo da bi mu to bila velika pljuska i da je ovakvim raspletom najsretniji upravo on.


LAPTOPI
12 rata beskamatnoVelika ponuda laptopa za rad, igru ili učenje!
KUPI SADA

ACER laptopi
2 godine jamstvaAcer Aspire 3 ili 7 modeli sa zavidnim performansama!
KUPI SADA

MONITORI
Besplatna dostavaUpotpuni svoj laptop većim ekranom!
KUPI SADA

SMARTPHONEI
Besplatna dostavaPronađi smartphone koji će odgovarati tvojim potrebama.
KUPI SADA

TCL TV
Uštedi 15%LED TV 58" TCL 58P635, Google TV, UHD 4K, DVB-T2/C/S2, HDMI, Wi-Fi, USB.
KUPI SADA

SAMSUNG TV
12 rata beskamatnoQLED, 50", Smart TV, UHD 4K, HDMI, Wi-Fi, USB, Bluetooth.
KUPI SADA