BUNDESLIGA

Ibišević donio slavlje 'švabama' u Hamburgu

21.10.2012 u 19:54

U dvije nedjeljne utakmice 8. kola njemačkog nogometnog prvenstva postignut je tek jedan gol. Nürnberg i Augsburg odigrali su 0-0, dok je Stuttgart slavio na gostovanju kod HSV-a s 1-0.

Gol vrijedan tri boda 'švabama' je donio bosansko-hercegovački napadač Vedad Ibišević koji je poentirao iz neposredne blizine s ruba peterca nakon lijepe asistencije Martina Harnika.

Bio je to Ibiševiću četvrti ovosezonski gol i četvrti u isto toliko utakmica, koji je Stuttgartu donio drugu pobjedu.

HSV je uknjižio četvrti poraz, a drugi na svojoj Imtech Areni. Milan Badelj odigrao je za HSV do 74. minute kada ga je zamijenio Marcus Berg.

Najbolji potez donedavnog veznjaka zagrebačkog Dinama bio je dalekometni udarac iz 45. minute s više od 20 metara udaljenosti koji je odsjeo na gredi.