Posljednju utakmicu 6. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu su igrali Hajduk i Varaždin. 'Bili' su na teškom terenu natopljenom kišom slavili 2:0, a Varaždin je od 15. minute igrao s igračem manje

HAJDUK: Posavec - Jakoliš, Vušković, Dimitrov, Čolina - Jurić, Jradi - Jairo, Caktaš, Gyurcso - Diamantakos

VARAŽDIN: Zelenika - Memija, Stolnik, Pellumbi, Urata - Posavec, Senić, Đurasek - Delić, Petković, Drožđek

• +5
Hajduk - Varaždin, 6. kolo HT Prva liga, 27.9.2020. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic / CROPIX

Hajduk -Varaždin 1:0, Gyurcso (4)

Hajduk - Varaždin 2:0, Caktaš (50)

• 92’

Kraj utakmice! Hajduk je na kišnom i vjetrovitom Poljudu svladao Varaždin 2:0

• 90’

Igrat će se dvije nepotrebne minute sudačke nadoknade...

• 78’

Kakva prilika za Diamantakosa! Grk je sve dobro odradio, ali njegov je udarac prošao na par centimerata od gola Zelenike

• 70’

Ritam utakmica kao da je malo splasnuo, tome je kumovao teren natopljen kišom i jak vjetar na Poljudu. No, Hajduk i dalje dominira, a Varaždin se pokušava obraniti

• 61’

Atanasov ulazi umjesto Jradija, a Kreković umjesto Gyurcsa. Trener 'bilih' odlučio je odmoriti svoje perjanice

• 50’

GOOOL! Hajduk vodi 2:0! Iz penala je zabio Caktaš! Sav posao u stvari je napravio Diamantakos kojeg je oborio golman Varaždina Zelenika

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme utakmice Hajduka i Varaždina

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme, Hajduk na kišnom i vjetrovitom Poljudu vodi protiv Varaždina 1:0, a gosti od 15. minute imaju i igrača manje na terenu

• 40’

Potpuna dominacija Hajduka se nastavlja, Varaždinci se grčevito brane i jedva čekaju kraj poluvremena kako bi barem malo predahnuli i konsolidirali redove