španjolska liga

[FOTO] Real Madrid se dugo mučio na Mallorci, a onda je Karim Benzema odveo 'kraljeve' do nove pobjede

14.03.2022 u 23:17

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3:0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige

Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior. Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac, dok je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3:0.

• +9
Mallorca - Real Madrid, španjolska liga, 14.3.2022. Izvor: EPA / Autor: CATI CLADERA

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova razlike. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu.