HT PRVA LIGA - 28. kolo

[FOTO] Hrvatski dragovoljac propustio možda i zadnju priliku za ostanak među prvoligašima, a Istra izbjegla dramatičnu završnicu

18.03.2022 u 20:00

U prvoj utakmici 28. kola HT Prve lige Hrvatski dragovoljac i Istra 1961 odigrali su u Kranjčevićevoj ulici 0:0

Derbi začelja prošao je bez zgoditaka i bez puno šansi, a Dragovoljac je time sve dalje od ostanka u Prvoj HNL.

Prvi dio dvoboja nije obilovao iznenađenjima, a jedinu veliku priliku propustili su Puljani. U 10. minuti nakon udarca s kuta Galilea je s pet metara pucao glavom, a vratar domaćina Šubarić bravuroznom intervencijom spasio čisti pogodak.

Početkom drugog dijela opet su Puljani nakon kornera imali priliku, a Silva je iz blizine pogodio Šubarića, koji je puno sreće imao dvije minute kasnije, kada je Mlinar pogodio gredu.

Domaćini su bili podređeni gotovo cijelu utakmicu, a u samoj završnici su mogli zabiti, no Perićev udarac je u posljednji trenutak blokirao Galilea.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.