španjolska liga

[FOTO] Fenomenalni Luka Modrić zabio je gol i vodio Real Madrid do važne pobjede u borbi za titulu prvaka

14.05.2021 u 00:15

Nogometaši Real Madrida slavili su u utakmici 34. kola španjolske lige na gostovanju kod Granade 4:1. Domaćine je već u 17. minuti načeo kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić...

Bila je ovo izuzetno važna utakmica za Real u borbi za naslov prvaka, posebice nakon što je Barcelona u srijedu kiksala i odigrala 3:3 kod Levantea.

Odmah su 'kraljevi' krenuli agresivno, a to im se isplatilo već u 17. minuti kad je Luka Modrić zabio nakon dubinskog dodavanja Guttiereza. Zabio je kapetan hrvatske reprezentacije snažnim i preciznim udarcem ljevicom kroz noge domaćeg golmana za 1:0. Modrićev gol pogledajte OVDJE.

Modriću je to bio peti gol sezone, ali prvi ove 2021. godine.

• +12
FC Granada - Real Madrid, španjolska liga, 13.5.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Pressinphoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Na 2:0 povećao je Rodrygo (45+1), a 39-godišnji Jorge Molina je u 71. minuti smanjio za Granadu.

Sve dvojbe o pobjedi riješili su Alvaro Odriozola (75) i  Karim Benzema (76) nakon dvije velike pogreške domaćeg golmana Silve.

Ovom je pobjedom Real 'preskočio' Barcelonu na drugom mjestu, sad ima 78 bodova, a za vodećim Atleticom dva kola prije kraja zaostaje dva boda.