UZ POMOĆ SRNE

Eduardo još jednom pokazao zašto je ljubimac navijača Šahtara!

31.07.2016 u 00:06

Eduardo da Silva postigao je pogodak u posljednjim minutama utakmice 2. kola ukrajinske lige, u kojoj je Šahtar pobijedio u gostima Černomorec rezultatom 4:1. Asistirao mu je tom prilikom Darijo Srna...

Bivši 33-godišnji hrvatski reprezentativac prošle je sezone proglašen najboljim igračem Šahtara od strane klupskih navijača, unatoč tome što je cijelo vrijeme u igru ulazio s klupe. U novoj sezoni status našeg Brazilca nije se u momčadi promijenio, ali ni njegove golgeterske navike, zbog kojih je postao ljubimac fanova kluba iz Donjecka.

Nakon što je zabio pogodak na otvaranju nove sezone ukrajinske lige, Eduardo da Silva isto je ponovio i u 2. kolu ove subote u gostima kod Čornomoreca. Zabio je Dudu glavom u 90. minuti, nakon što ga je idealnim ubačajem poslužio Darijo Srna.

Eduardo koji je ušao u drugom poluvremenu ovim je pogotkom najavio još jednu plodnu sezonu u dresu Šahtara i šteta je što se oprostio od reprezentativnog dresa...