wta san jose

Donna Vekić 'okrenula' nemoguću situaciju, osvojila je 10 gemova u nizu i izborila polufinale

03.08.2019 u 09:28

Hrvatska tenisačica Donna Vekić plasirala se u polufinale WTA turnira u San Joseu pobjedom u dva seta (7:5 i 6:0) protiv Amerikanke Kristie Ahn u četvrtfinalu nakon sat i 27 minuta igre

Nije sve išlo baš lako za Donnu Vekić koja je u prvom setu četvrtfinalnog meča s Amerikankom Kristie Ahn gubila 3:5. No, tada se Donna 'probudila' i krenula u pobjednički niz u kojemu je osvojila čak 10 uzastopnih gemova!

Ahn se 'slomila' nakon izgubljenog prvog seta te je Donna Vekić lako završila posao i drugi set dobila s čistih 6:0 uz tri 'breaka'.

Vekić će u polufinalu igrati protiv Bjeloruskinje Arine Sabalenke. To će im biti četvrti međusobni susret, a sva tri prethodna dobila je naša tenisačica.