Prvu utakmicu 5. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Maksimiru su odigrali Dinamo i Gorica. 'Modri' su slavili 1:0, u 36. minuti bizaran je autogol zabio Doka nakon što je Moubandje pokušao ubaciti...

NK DINAMO: Livaković - Šutalo, Perić, Theophile, Moubandje - Jakić, Bulat - Kastrati, Majer, Menalo - Čop

NK GORICA: Banić - Doka, Jovičić, Krizmanić, Keita - Babec, Marjanović, Pršir - Delfi, Lovrić - Dieye

• +19
NK Dinamo - NK Gorica, 5. kolo HT Prve lige, 13.8.2021. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

NK Dinamo - NK Gorica 1:0 Doka 36' (ag)

NK Dinamo - NK Gorica 1:0 Moubandje 36' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice! Dinamo je na Maksimiru pobijedio Goricu 1:0

• 89’

Igrat će se još najmanje tri minute sudačkog vremena

• 86’

Promjena kod Dinama, Franjić ulazi umjesto Jakića

• 85’

Fantastična obrana Banića! Kastrati se našao jedan na jedan s golmanom Gorice, ali Banić sjanom intervencijom brani taj udarac s nekih desetak metara udaljenosti

• 77’

Kod Gorice Doka izlazi, a na terenu je Šroler

• 74’

Fantastičan potez Kristijana Lovrića! Pucao je iz slobodnjaka s nekih 25 metara, ali poprilično iskosa. No, Lovrić je pucao izravno na gol, na prvu stativu. Livaković je bio spreman, uspio je nekako nogom to obraniti. Ovo je bilo jako opasno

• 71’

Požutio je Kastrati nakon neopreznog i preoštrog starta na kapetana Gorice Jovičića

• 70’

Nove promjene u Gorici Matar izlazi, Stojanovsi ulazi. Izlazi i Keita, a umjesto njega je na terenu Dvorneković. Gorica će sada sve karte baciti u napad

• 66’

Dvostruka izmjena u redovima Dinama. Špikić i Petković ulaze umjesto Čopa i Menala. Mijenja i Gorica, Janković ulazi umjesto Pršira

• 65’

Majer je iz trka sjajno šutirao s nekih 20 metara. Banić je bio spreman i izbio loptu u korner