MAXtv PRVA LIGA

Dinamo protiv Intera upisao novu rutinsku pobjedu

14.04.2013 u 19:00

Nogometaši Dinama upisali su novu pobjedu u 27. kolu MAXtv Prve lige. Na Maksimiru su svladali Inter rezultatom 2:0

MAXtv Prva liga, 27. kolo:

Dinamo - Inter 2:0 (Husejinović 49, Brozović 66)

Tijek utakmice:

Kraj - Dinamu zaslužena tri boda i 14 bodova prednosti na ljestvici
86' - Bagarić je pokušao škarice, ali nije dobro zahvatio loptu
78' - izgledna prilika za Oršića, koji nije uspio dobro pogoditi loptu iz voleja
75' - opet sjajna akcija Husejinovića, promiješao je obranu Intera, poslužio Brozovića koji sam pred Delačem ne uspjeva zabiti
73' - odlična solo akcija Pivarić, no udarac u bliži kut odlazi pokraj gola
66' - goool za Dinamo! Brozović je strijelac, koji je natrčao na jednu loptu na drugu stativu i zatim sigurno zabio
65' - velika prilika za Brozovića! Izašao je iskosa sam pred Delača, ali poslao loptu pokraj gola
62' - opasan udarac Oršića s dvadeset metara, Kelava se baca i izbija u korner
60' - lijepa kombinacija igrača Intera, uslijedio je šut Oršića koji je otišao pokraj gola
49' - goool za Dinamo! Said Husejinović zabija, nakon lažnjaka koji je bacio obranu Intera na pod!
48' - velika prilika za Husejinovića! Nakon asistencije Brozovića izašao je sam pred Delača i promašio cijeli gol
46' - ušli su Husejinović i Rukavina umjesto Halilovića i Krstanovića kod Dinama
Poluvrijeme - bez pravih šansi u prvom dijelu, tek jedna dobra akcija Dinama i to je sve što smo vidjeli
40' - neugodan ubačaj Oršića, lopta je sve preletjela i krenula prema golu, ali Kelava ju izbija u korner
35' - prva prava prilika za Dinamo, Sammir je proigrao Jedvaja, ovaj prešao Delača, ali lopta mu je pobjegla i nije uspio pucati
34' - udarac Pivarića, daleko pokraj gola
30' - odlična lopta Halilovića za Vrsaljka, ali od svega samo korner, iz kojeg nema prijetnje za Delača
21' - Bagarić opalio iz slobodnjaka, ali lopta odlazi pokraj Kelavinog gola
10' - Inter odlično stoji na terenu, Dinamo još niti jednom nije uspio zaprijetiti Delaču
1' - dvoboj je počeo, Inter je krenuo agresivno i odmah izborio korner, ali Kelava lako hvata ubacivanje

Sastav Dinama: Kelava – Pivarić, Šimunović, Addy, Vrsaljko – Jedvaj, Brozović, Sammir, Halilović, - Krstanović, Beqiraj

Sastav Intera: Delač - FIlipović, Herceg, Bagarić, Kramarić - Milardović, Vujcic, Hajradinović - Oršić, Mlinar - Budimir