U posljednjoj utakmici ove sezone MAXtv Prve lige nogometaši Dinama uvjerljivo su s 5:2 pobijedili Rijeku uz tri pogotka Hilala Soudanija te tako pokvarili slavlje novopečenim prvacima Hrvatske...

Sastav Dinama: Zagorac - Matel, Sigali, Schildenfeld, Pivarić - Pavičić, Moro - Soudani, Gojak, Olmo - Hodžić

Sastav Rijeke: Prskalo - Ristovski, Župarić, Elez, Zuta - Maleš, Bradarić - Vešović, Andrijašević, Gorgon - Bezjak

MAXtv Prva liga, 36. kolo:

Dinamo - Rijeka 5:2 (Soudani 4, 34, 45, Olmo 47, Hodžić 52 / Vešović 45+1, Andrijašević 83)

• 90’

Kraj na Maksimiru, Dinamo je visokom pobjedom pokvario slavlje Rijeke

• 90’

Izašao je Hodžić pred Prskala, prebacio ga, ali Zuta izbija loptu koja je putovala prema golu

• 84’

GOOOOL za Rijeku! Franko Andrijašević ovaj put se dobro našao i glavom nakon kornera smanjuje rezultat

• 82’

Odličan udarac Gorgona, ali još bolja obrana Zagorca

• 75’

Smirila se utakmica, pitanje pobjednika je riješeno

• 63’

Andrijašević je zapucao penal! Obranio mu je Zagorac nakon što ga je Zebec dosudio zbog dvojbenog prekršaja Pivarića nad Bezjakom

• 53’

Mogao je Andrijašević smanjiti, ali promašio je čisti zicer iz blizine

• 52’

GOOOOL za Dinamo! Machado je idealno proigrao Hodžića koji zabija iz blizine, Rijeci prijeti katastrofa

• 47’

GOOOL za Dinamo! Prekrasna asistencija Soudanija za Danija Olma koji zabija svoj prvi pogodak u MAXtv Prvoj ligi