pravo pojačanje

Dani Olmo preuzeo konce Leipzigove igre i još jednom napravio šou; sjajni Španjolac izborio penal i asistirao u visokoj pobjedi nad Mainzem

20.09.2020 u 18:43

Nogometaši RB Leipziga otvorili su prvenstvo pobjedom 3:1 protiv Mainza uz odličnu predstava Danija Olma koji je izborio jedanaesterac, a potom i upisao asistenciju.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Emila Forsberga iz jedanaesterca kojeg je izborio Dani Olmo. Samo četiri minute kasnije već je bilo 2:0, ovoga puta Olmo je asistirao, a Yussuf Poulsen zabio.

U 48. minuti je smanjio Jean-Philippe Mateta, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Amadou Haidara u 51. minuti.

Aktualni njemački prvak Bayern u petak je 'demolirao' Schalke s 8:0, dok je još jedan od kandidata za naslov Borussija Dortmund, u subotu otvorila prvenstvo pobjedom protiv imenjaka iz Moenchengladbacha s 3:0.