DOGAĐA SE...

Cristiana Ronalda bi zbog ovoga razapeli da Real nije pobijedio!

15.10.2017 u 08:48

Europski prvak Real Madrid slavio je 8. kolu Primere na gostovanju kod Getafea s 2:1, junak je bio Cristiano Ronaldo koji je prije pobjedničkog gola bio tragičar

Karim Benzema je u 40. minuti doveo Real u vodstvo, a Getafe je izjednačio preko Jorgea Moline u 56. minuti.

Na kraju su 'kraljevi' u madridskom predgrađu slavili golom postignutim samo pet minuta prije kraja kada je Cristiano Ronaldo zabio na dodavanje Isca.

• +10
Primera, 8. kolo, Getafe - Real Madrid Izvor: Reuters / Autor: SERGIO PEREZ

No portugalskog nogometaša, kojem uvijek traže dlaku u jajetu, najvjerojatnije bi razapeli španjolski mediji zbog situacije koja se dogodila 12 minuta prije pobjedničkog gola.

Tada je Ronaldo propustio zicer, ostao je sam na desnoj vratnici i s par metara promašio cijeli gol, a ta prilika odmah se počela vrtjeti na portalima i društvenim mrežama.