TALIJANSKA LIGA

Kakvo iznenađenje u Serie A, Juve pao i to u Torinu; Napoli i dalje maksimalan

14.10.2017 u 20:42

talijanski prvak Juventus poražen je na svom terenu od Lazija s 1:2 u derbiju 8. kola Serie A

Juventus je izgubio utakmicu u kojoj je poveo preko Douglasa Coste (23), da bi u drugom dijelu Lazio preokrenuo golovima Cira Immobilea (47,54pen).

Juve je propustio niz šansi, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade vratar Rimljana Strakosha je obranio kazneni udarac Paula Dybale.

• +5
Juventus - Lazio, 8. kolo Serie A, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: STRINGER

Marijo Mandžukić je odigrao cijeli susret za klub iz Torina, koji je doživio prvi poraz u sezoni i sada zaostaje dva boda za Napolijem, koji večeras u još jednom derbiju ide u goste Romi.

Lazio je pobjedom došao na treće mjesto i bodovno se izjednačio s Juveom (19).

U derbiju 8. kola Serie A Napoli je slavio na Olimpicu protiv Rome s 1-0 te su Napolitanci i dalje vodeći bez ijednog izgubljenoga boda. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Lorenzo Inisgne u 20. minuti.

Margo Rog je ušao za napuljsku momčad u 82. minuti.