BUNDESLIGA

Rebić donio trijumf Kovaču; Bayern s novim trenerom nemilosrdan

14.10.2017 u 18:16

U 8. kolu Bundeslige Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi Niko Kovač, u subotu je u gostima kod Hannovera slavio sa 2:1, a pobjedu Eintrachtu donio je hrvatski napadač Ante Rebić

Eintracht je poveo golom Sébastiana Hallera u 10. minuti. No, do poluvremena je Hannover uspio izjednačiti, a strijelac je bio Salif Sane u 36. minuti. I kad se očekivao kraj susreta, u 89. minuti Rebić je udarcem iz daljine pogodio za pobjedu Eintrachta.

Kramarićev Hoffenheim je dva puta vodio protiv Augsburga, ali je na kraju završilo 2:2, a tragičar je bio stoper domaćina Kevin Vogt, koji je u 89. minuti postigao autogol.

Andrej Kramarić, koji je u ponedjeljak sa dva pogotka donio hrvatskoj reprezentaciji dodatne kvalifikacije za SP 2018., bio je raspoložen za igru i protiv Augsburga. U 48. minuti njegov udarac obranio je vratar, a u 67. pokušaj glavom otišao je preko grede. I u 73. minuti, kada je pucao iz slobodnog udarca, lopta opet odlazi preko gola.

Posljednji pokušaj na utakmici Kramarić je imao u sudačkoj nadoknadi (90+3), također iz slobodnog udarca. No, lopta je prošla tik uz desnu vratnicu.

• +3
Bundesliga, 8. kolo, Bayern - Freiburg Izvor: Reuters / Autor: MICHAELA REHLE

Nakon smjene trenera Bayern je na Allianz Areni "razbio" Freiburg sa 5:0, a sve je počelo autogolom Juliana Schustera u 8. minuti. U strijelce su se još upisali i Kingsley Coman (42), Thiago Alcántara (63), Robert Lewandowski (75) te Joshua Kimmich (90+3).