BODOVI OSTALI U PAMPLONI

Budimirova Osasuna imala 2:0, ali uslijedila je prava drama

21.01.2024 u 16:47

U susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je pobijedila Getafe sa 3:2, a za pobjednički sastav je nastupio hrvatski napadač Ante Budimir.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je Osasuna nakon prvog poluvremena vodila sa 2:0, Getafe je u nastavku izjednačio rezultat, no momčad iz Pamplone je u završnici ipak stigla do pobjede.

Raul Garcija je u devetoj minuti doveo Osasunu u vodstvo, a Iker Munoz je u 31. zabio i drugi gol za domaćine. Smanjio je Borja Mayoral u 64. minuti, a samo četiri minute kasnije izjednačio je Nemanja Maksimović.

Pobjedu domaćinu u 80. minuti je donio Jesus Areso. Za Osasunu je cijeli susret igrao Budimir.

Osasuna je ovom pobjedom napredovala na 11. mjesto sa 25 bodova, dok je Getafe stepenicu više s bodom više.