• Zadnja izmjena 22.10.2011 20:11
  • Objavljeno 22.10.2011 u 20:05
Ivan Klasnić

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: John Walton/Press Association/PIXSELL

U devetom kolu engleskog Premiershipa Bolton našeg Ivana Klasnića poražen je na svom stadionu od Sunderlanda, dok je Newcastle i nakon devet kola momčad bez poraza

Nogometaši Newcastlea i dalje su neporaženi u Premijerligi, a u 9. kolu Engleske lige kod kuće su slavili protiv Wigana s 1:0.

Newcastle je pobjedom skočio na četvrto mjesto ljestvice sa samo tri boda manje od lidera Manchester Citya. Bolton je kod kuće izgubio od Sunderlanda s 2:0, a za domaće je od 65. minute igrao i Ivan Klasnić. Wolverhampton je kod kuće do 85. minute gubio s 0:2 protiv Swansea, a nakraju je završilo 2:2, dok je WBA ubilježio vrijednu pobjedu svladavši u gostima Aston Villu s 2:1. Gosti su u tom susretu promašili i penal.

Ipak, najveća priča ovog kola dogoditi će se u nedjelju kada u gradskom derbiju igraju Manchester United i Manchester City.

Wolverhampton – Swansea 2:2
Aston Villa - WBA 1:2 Bent (23-pen)
West Bromwich 2 J. Olsson (45), Scharner (57)
Bolton – Sunderland 0:2