Bolton ni s Klasnićem nije izbjegao poraz

• Zadnja izmjena 17.12.2011 21:13
  • Objavljeno 17.12.2011 u 18:28
Ivan Klasnić

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: John Walton/Press Association/PIXSELL

U 16. kolu engleske Premier lige Bolton je u gostima poražen od Fulhama 0:2, a hrvatski nogometaš Ivan Klasnić odigrao je cijeli susret za Bolton

Klasnić je dva puta zaprijetio domaćinima, u 14. minuti je sa vrha 16-erca pucao pored lijeve vratnice, a u 46. je pokušao glavom, ali opet pored gola. Za pobjedu Fulhama zabili su Dempsey (32) i Ruiz (34).

I drugi klub sa dna ljestvice Blackburn Roversi nastavljaju tonuti, na domaćem su terenu izgubili od West Bromwich Albiona 1:2. Poveli su gosti golom Morrisona u 52. minuti, a poravnao je Dann u 72. Pobjedu West Bromwichu donio je Odemwingie u samoj završnici susreta, u 89. minuti.

Newcastle, koji je odlično startao ove sezone, polako posustaje i već pet kola nije upisao pobjedu (3 poraza i 2 remija). Na svom St. James Parku protiv Swanseaja su odigrali 0:0.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Chelsea je protiv Wigana izvukao tek remi 1:1. Chelsea je poveo golom Sturridgea (59), a poravnao je Gomez (88).

U nedjelju su na rasporedu četiri susreta, a ističe se derbi Manchester City - Arsenal. Još se sastaju QPR - Manchester United, Aston Villa - Liverpool, te Tottenham - Sunderland.