dvoboj na islandu

Biliću i 'čekićarima' stiglo bolno upozorenje

04.08.2017 u 20:03

Još je nešto više od tjedan dana ostalo do početka novog engleskog prvenstva, a najbolje momčadi Premiershipa odigravaju posljednje provjerne utakmice

Tako su se na Islandu susreli Manchester City i West Ham United naših Slavena Bilića i Nikole Jurčevića.

No, unatoč brojnim pojačanjima, o kojima nam je neki dan govorio i bivši hrvatski nogometni reprezentativac, West Ham je doživio uvjerljiv poraz. Naime, Guardiolini su igrači slavili 3:0.

City je do vodstva stigao već nakon osam minuta igre. De Bruyne je sjajno uposlio Gabriela Jesusa koji pogađa za vodstvo 1:0.

Tim se rezultatom otišlo na odmor, ali u nastavku su 'građani' još dva puta pogodili mrežu 'čekićara'. Na 2:0 je u 56. minuti povisio Sergio Agüero, da bi konačni rezultat postavio Raheem Sterling u 70. minuti.

Bilić je u ovoj utakmici priliku dao čak 17. igrača, a najveća zvijezda Meksikanac Chicharito ušao je u drugom dijelu.