ŠPANJOLSKA LIGA

Athletic Bilbao pokorio Mestallu; Villarrealu važni bodovi kod Betisa

02.07.2020 u 00:09

Nogometaši Valencije doživjeli su novi poraz izgubivši u 33. kolu Primere kod kuće od Bilbaoa s 0:2

Valencija je prije dva dana otpustila trenera Celadesa, ali ni to nije pomoglo pa su 'Šišmiši' trećim uzastopnim porazom pali čak na deseto mjesto, mada su prije stanke držali poziciju koja ih je vodila u Ligu prvaka. U drugoj utakmici Granada je kao gost slavila s 2:0 kod Alavesa, koji je sada u opasnoj zoni.

• +3
Valencia - Athletic Bilbao, 33. kolo Primere, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: MANUEL BRUQUE

Nogometaši Villareala svladali su u gostima Betis s 2:0 u 33. kolu Primere i nastavili s nizom trijumfa koji ih je doveo do petog mjesta ljestvice.

Villareal su do pobjede u Sevilli odveli pogoci Gerarda Morena (6pen, 30), a Betis je u 45. minuti ostao bez isključenoga Fekira. 'Žuta podmornica' je sada peta s 64 boda, samo tri boda manje od Seville, koja drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a Betis je tek 13.

U drugoj utakmici večeri Valladolid i Levante su odigrali 0:0, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade igrač domaćih Enes Unal je promašio kazneni udarac.