Krajica svadbi i uspješna poduzetnica, Maja Šuput na Instagramu je danas sve šokirala obznanivši da se razvela. Nakon 6 godina braka ona i njen bivši suprug Nenad Tatarinov odlučili su ići svatko svojim putem, no prioritet im ostaje sin Bloom zbog kojeg, kako kaže, zauvijek ostaju tim. Polako cure informacije oko njihove rastave
Kako doznaje Slobodna Dalmacija, Maja Šuput i Nenad Tatarinov zahtjev za sporazumnim razvodom braka podnijeli su 28. ožujka 2025. na Općinskom građanskom sudu u Zagrebu te je razvod finaliziran tri dana kasnije, 31. ožujka.
Maja se ne javljala na naše upite kao ni njena menadžerica Katarina Kolar, inače krsna kuma njihovog sina Blooma. Javio nam se Marko Grubnić, najbolji Majin prijatelj. 'Ne dajem izjave na tu temu. Nemam ništa za reći', kratko je poručio u telefonskom razgovoru.
KONCERT U HERCEGOVCU
Pogledajte kakvu je kreaciju Maja Šuput odabrala za nastup na Danima krumpira
Podsjećamo, Maja je danas na društvenoj mreži objavila vijest o razvodu.
'Život nas ponekad odvede na različite puteve, pa smo tako Nenad i ja odlučili krenuti svatko svojim, no i dalje živimo u obiteljskom ozračju. Razvod je već neko vrijeme iza nas, za nas je to prošlo – svršeno vrijeme te smo ga postigli sporazumno, mirno, bez ikakve drame i suza – više u stilu 'hvala ti na svemu i sretno dalje'. Iz ove ljubavi ostaje milijun prekrasnih uspomena i ono najvažnije – naše dijete zbog kojeg zauvijek ostajemo tim. On je naš zajednički i najveći prioritet, s kojim oboje aktivno sudjelujemo u svakodnevnom životu. I dalje smo obitelj – samo u novom obliku, te kao i do sada imamo pozitivnu atmosferu u kojoj naše dijete raste sretno i voljeno. Upravo zbog malodobnog djeteta na ovu temu nismo niti ćemo davati izjave. Molimo za poštivanje naše privatnosti dok nastavljamo s novim poglavljem života. S ljubavlju i osmijehom!', napisala je Maja u priči na Instagramu.