Članovi njemačkog benda Tokio Hotel, koji su trenutno u Japanu, kažu da su veliki parfekcionisti, pa sami rade produkciju svojih albuma i nastupa
Bill Kaulitz o svemu je rekao: 'Mi smo nepopravljivi perfekcionisti! Nemamo povjerenja ni u koga osim u sebe. Zaista, mi smo perfekcionisti i teško nam je dopustiti da netko drugi preuzme odgovornost za nas. Osim toga, volimo biti dio cijelog procesa i sudjelovati u svemu što se nas tiče.'