JEDNOM TJEDNO

Germanwings uvodi nove letove za Split i Dubrovnik

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 14.12.2011 12:23
  • Objavljeno 14.12.2011 u 11:43
germanwings_presse_A319_luft

germanwings_presse_A319_luft

Izvor: Promo fotografije / Autor: Germanwings

Putnici iz Stuttgarta već od travnja moći će jednom tjedno letjeti novom linijom prema hrvatskom turističkom središtu Dubrovniku

Njemački niskotarifni zrakoplovni prijevoznik Germanwings u sljedećoj će godini proširiti ponudu letova iz Stuttgarta prema

Hrvatskoj te uvesti letove prema Splitu i Dubrovniku. Novi su letovi rezultat produbljivanja suradnje s matičnom tvrtkom Lufthansom koja će, počevši od ljeta 2012. godine, Germanwingsu prepustiti sva europska odredišta.

Tako će putnici iz Stuttgarta već od travnja moći jednom tjedno letjeti novom linijom prema hrvatskom turističkom središtu Dubrovniku, a s obzirom na dosadašnji uspjeh linije Stuttgart - Split, Germanwings je odlučio uvesti i dodatni let na liniji petkom, počevši od lipnja.

Iz Germanwingsa poručuju kako ovim novostima u svojoj ponudi potvrđuju svoje namjere usmjerene ka jačanju poslovanja i širenju ponude letova prema Hrvatskoj. Zainteresirani putnici mogu već danas rezervirati kartu na novim linijama putem web stranice www.germanwings.com.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!