Adele se nakon pola godine izbivanja iz javnosti vratila pred kamere, i to u velikom stilu – pojavila se na Velikoj nagradi SAD-a u Austinu, gdje je oduševila elegantnim izgledom i vidno utegnutom figurom, potvrdivši da joj razdoblje daleko od očiju javnosti itekako godi
Nakon višemjesečnog povlačenja iz javnosti, Adele se u nedjelju ponovno pojavila pred kamerama, i to na Velikoj nagradi Sjedinjenih Država. Slavna pjevačica oduševila je obožavatelje besprijekornim izgledom i vedrim raspoloženjem.
Tridesetsedmogodišnja glazbenica snimljena je u garaži Mercedes AMG Formula One tima u Austinu u Teksasu, gdje je družila s vozačima Georgeom Russellom i Kimijem Antonellijem. Adele je pokazala zavidnu figuru i rezultate transformacije tijela, odjevena u elegantnu crnu košulju i hlače, a s lica joj nije silazio osmijeh.
Daleko od svjetla reflektora
Ovo je njezino prvo pojavljivanje na javnom događaju u posljednjih pola godine. Posljednji put viđena je u travnju na NBA utakmici u Los Angelesu, u društvu zaručnika Richa Paula. Iako su je obožavatelji ponekad primijetili u privatnim izlascima – poput večere u Beverly Hillsu ili druženja s prijateljicama u Las Vegasu – Adele se tijekom 2025. uglavnom drži podalje od reflektora.
Nakon što je u studenome prošle godine završila dvogodišnju rezidenciju Weekends With Adele u Las Vegasu, odlučila je uzeti dulju pauzu od javnog života. Izvori bliski pjevačici otkrili su za Daily Mail da Adele 'namjerno održava strogu distancu od javnosti više nego ikada prije', želeći sačuvati svoju privatnost i mentalni mir.
Studiranje umjesto pjevanja
Otkriveno je i da trenutno studira englesku književnost, čime ostvaruje davnu želju iz vremena prije slave – postati učiteljica. Na posljednjem koncertu svoje rezidencije iskreno je priznala kako još nema planove za budućnost, uz humorističnu opasku: 'Nemam nikakve planove. Vjerojatno ću samo danju piti vino.'
Još prošlog ljeta, na koncertu u Münchenu, emotivno je obznanila kako će se povući na dulje vrijeme. 'Neću vas vidjeti jako dugo. Treba mi odmor. Posljednjih sedam godina gradila sam novi život i sada ga želim živjeti', poručila je publici.
Planovi za budućnost
U razgovoru za njemačku televiziju ZDF Adele je priznala da joj slava teško pada te da joj najviše nedostaje anonimnost. 'Nemam nikakve planove za novu glazbu. Želim si priuštiti veliko profesionalno i osobno zatišje te se posvetiti drugim kreativnim stvarima. Čak i kod kuće više ne pjevam. Kako je to čudno?', rekla je tada.
Osim odmora i daljnjeg obrazovanja, Adele ne skriva želju za proširenjem obitelji. Na koncertu u Caesars Palaceu u svibnju 2024. otkrila je publici da nakon svih poslovnih obaveza želi imati drugo dijete – ovaj put djevojčicu. 'Već imam sina, a osjećam da bi kći mogla biti netko koga ću najviše voljeti, ali će me i najviše izazivati', našalila se.
Dodala je kako će nova djevojčica sigurno naslijediti snažan karakter jer bi 'uz majku poput nje i oca Richa Paula' mogla postati prava mala kraljica. Rich Paul, koji već ima troje djece – Reonnu, Richieja i Zanea – također je ranije izrazio želju za proširenjem obitelji, istaknuvši kako se veseli 'biti strpljiviji i zreliji otac u novom životnom poglavlju'.