SLAVLJE DINAMA

Pogledajte kako je Krstanović srušio Helsingborg

01.02.2012 u 21:38

Dinamo je došao i do druge pobjede u portugalskom Algavreu na turniru Atlanitc Cup. Nakon što je prije nekoliko dana pao danski Odense, u srijedu su 'modri' svladali i švedskog prvaka Helsingborg golom Krstanovića u 89. minuti

Dinamo je napravio veliki korak prema finalu turnira Atlantic Cup. Igrači trenera Ante Čačića odigrali su vrlo dobru utakmicu protiv švedskog Helsingborga. Dugo su 'modri' lomili otpor švedskog prvaka te su uspjeli tek u 89. minuti kada je Krstanović s pet metara nakon odlične akcije uspio matirati golmana Hanssona.

Iako će rezultat od 1:0 sugerirati jedva izvojevanu pobjedu, Dinamo je bio daleko bolja momčad na terenu od svog suparnika. Igrači hrvatskog prvaka, bez obzira što još nisu u punoj snazi, odigrali su utakmicu s dosta kombinatorike i krasnih akcija. Da je bilo malo više koncentracije u završnici 'modri' su mogli i uvjerljivije slaviti. Dinamo će u nedjelju u 18 sati igrati još jednu utakmicu i to protiv danskog Midtyllanda.