I. izborna jedinica

I. izborna jedinica

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 05.12.2011 01:09
  • Objavljeno 17.11.2011 u 09:00
glasovanje

glasovanje

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronic/PIXSELL

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 1. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: IGOR KINDIJ

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ALAN SANKOVIĆ

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI
ZAJEDNO - SUH
SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof.

5. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: MILOVAN ŠIBL

6. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MARKO FRANCIŠKOVIĆ

7. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

8. DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA
Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ

9. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

10. GLAS RAZUMA
Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl.organizator poslovanja

11. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

12. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: VEDRANA MILAS

13. HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ

14. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP
Nositelj liste: DARKO VULETIĆ

15. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: prof.dr.sc. VELIMIR SRIĆA

16. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: ANTE PRKAČIN

17. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

18. HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: mr.sc. ZLATKO SVIBEN, dipl.inž.

19. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

20. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: KREŠIMIR MILETIĆ

21. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl.krim.

22. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: MILAN BANDIĆ

23. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: DAMIR GAŠPAROVIĆ

24. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

25. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: HRVOJE MIRKOVIĆ

26. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: VEDRAN SENJANOVIĆ

27. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: SINIŠA VUCO

28. NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA

29. OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: MATE KNEZOVIĆ

30. SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
Nositelj liste: IVAN PERNAR

31. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

32. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: mr.sc. BOŽIDAR DUGONJIĆ

33. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

34. VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ

35. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: LJUBOMIR PULJIĆ

36. ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: BOŽIDAR PTIČAR

37. ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing.

38. ZELENA LISTA
Nositeljica liste: NEVA TOLLE

39. ZELENI ZAJEDNO
Nositeljica liste: VERA PETRINJAK-ŠIMEK

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: STJEPAN VUJANIĆ, rođ. 16.11.1945., ZAGREB, POLJIČKA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORDANA POPOVIĆ, prof., rođ. 24.05.1937., ZAGREB, MARTIĆEVA 10
2. SLAVKO MANDEKIĆ, rođ. 29.06.1951., ZAPREŠIĆ, AUGUSTA ŠENOE 37
3. MARTIN PIŠK, rođ. 30.07.1984., LUČKO, VRBICE 10
4. STJEPAN AZAPOVIĆ, rođ. 09.02.1949., ZAGREB, MATETIĆ-RONJGOVLJEVA 16
5. ŽELJKO MILOŠAK, rođ. 05.07.1955., ZAGREB, POLJIČKA 13 A
6. ZLATKO BAKARIĆ, rođ. 29.12.1973., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 14
7. ANA ORŠULIĆ, rođ. 28.04.1981., ZAGREB, REPUBLIKE AUSTRIJE 9
8. MAJA MATIJAŠIĆ, rođ. 18.02.1980., ZAGREB, ANTUNA ŠOLJANA 22
9. DARIJA BABIĆ, rođ. 16.11.1986., ZAGREB, KUNIŠČAK 28
10. JOSIP ŠTERLE, rođ. 10.02.1938., ZAGREB, POLJIČKA 12
11. ŽELJKO KVAKAN, rođ. 11.03.1954., ZAGREB, SAVSKA CESTA 97
12. MARGIT HELENA ŠPIRANEC, rođ. 23.01.1930., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 35
13. MAJA VUJANIĆ, prof., rođ. 06.04.1974., ZAGREB, POLJIČKA 13
14. VLADIMIR PAVLETIĆ, dipl.ing., rođ. 12.03.1948., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62 A


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: IGOR KINDIJ, rođ. 18.03.1974., ZAGREB, BADALIĆEVA 10

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR KINDIJ, rođ. 18.03.1974., ZAGREB, BADALIĆEVA 10
2. LUKA SOMUN, rođ. 29.10.1982., ZAGREB, GRAČANSKA CESTA 91/1
3. MARIO LOZIĆ, rođ. 05.09.1977., ZAGREB, KNEZA MISLAVA 16
4. VALENTINA MALČIĆ PIRIN, rođ. 06.11.1986., ZAGREB, DUBRAVA 50
5. VALERIJA KASUMOVIĆ, rođ. 24.04.1964., ZAGREB, VLAŠKA 94 B
6. IRENA ŠEB RANDIĆ, rođ. 13.02.1978., ZAGREB, ZELENI DOL 17
7. MORANA VUNAK, rođ. 01.06.1979., ZAGREB, TOMAŠINČEV PUT 4
8. ŽELJKO KASUMOVIĆ, rođ. 04.07.1962., ZAGREB, PODGORAČKA 7
9. IGOR GROZAJ DAMJANIĆ, rođ. 19.01.1968., ZAGREB, JANKA MATKA 2
10. ALEKSANDAR ZEMUNIK, rođ. 08.09.1982., ZAGREB, HRELIĆKA 70
11. ANJA FERENČIĆ, rođ. 19.04.1987., POBRI, VARLJENSKA CESTA 19
12. JOSIP HERCIGONJA, rođ. 11.05.1950., ZAGREB, VLADIMIRA RUŽDJAKA 19
13. MARIJO MAJIĆ, rođ. 24.05.1988., ZAVOJANE, ZAVOJANE 1
14. MARTIN ŠOSTAREC, rođ. 05.09.1983., ĐURĐEVAC, ĐURE BASARIČEKA 24

AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: ALAN SANKOVIĆ, rođ. 08.03.1979., LOVRAN, ULICA DR.NILO CARA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR PUHAR, rođ. 04.01.1989., OPATIJA, ŠETALIŠTE CARMEN SYLVE 15
2. NEVENKA KATALINIĆ, rođ. 02.01.1958., ZAGREB, BERNARDA BERNARDIJA 1
3. DUBRAVKA STARJAČKI, rođ. 11.07.1983., ZAGREB, SERMAGEOVA 8
4. ALEN STARJAČKI, rođ. 30.09.1980., GRABERJE IVANIĆKO, DEANOVEČKO BRDO 49
5. FILIP STANKOVIĆ, rođ. 10.12.1989., ZAGREB, KOPRIVNIČKA 7
6. ĐURĐICA RAKIĆ, rođ. 14.04.1966., ZAGREB, IVANA PERGOŠIĆA 4
7. IVAN STANKOVIĆ, rođ. 21.12.1988., ZAGREB, KOPRIVNIČKA 7
8. TADEJ KRASNIQI, rođ. 04.04.1979., OPATIJA, ULICA MUŠIĆEVAC 8
9. DEJAN KURELIĆ, rođ. 27.03.1985., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 16
10. SILVIJO STEPANČIĆ, rođ. 29.04.1985., RIJEKA, MILUTINA BARAČA 16
11. DANIJELA SAKIĆ, rođ. 18.05.1986., RIJEKA, FRANJE MATKOVIĆA 17
12. EUGEN TRAVALJA, rođ. 02.09.1986., RIJEKA, BRANIMIRA MARKOVIĆA 7
13. TAMARA MAUROVIĆ, rođ. 18.09.1988., RIJEKA, LJUDEVITA MATEŠIĆA 19
14. DAVOR TOMIĆ, rođ. 01.08.1979., RIJEKA, BECIĆEVA 2

AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU

Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. VASILIJE NIKOLIĆ, rođ. 18.08.1933., ZAGREB, PALMOTIĆEVA 23
2. ZDENKA ARND, dr.med., rođ. 10.04.1942., ZAGREB, PAVLA RADIĆA 40
3. STJEPAN PAVIČIĆ, rođ. 15.08.1932., ZAGREB, BRAĆE CVIJIĆA 30
4. VLADIMIR VIDOVIĆ, rođ. 07.01.1950., VELIKA VES, VELIKA VES 82
5. HELA MARKANOVIĆ, prof., rođ. 18.05.1965., ZAGREB, IVANA STOŽIRA 2
6. ZDRAVKO NIMAC, rođ. 21.11.1961., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 94
7. ŽELJKO GOJSOVIĆ, rođ. 22.08.1960., SESVETE, KRSTE HEGEDUŠIĆA 34 H
8. ZLATKO BENČIĆ, rođ. 08.01.1992., ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 63
9. GORDAN VRANJEŠ, rođ. 27.06.1949., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 35
10. VESNA ROGULJA, rođ. 07.11.1952., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 31
11. ZDENKO JURAS, rođ. 24.08.1949., ZAGREB, NOVAKOVA 8
12. MIRA SUČEVIĆ, rođ. 13.10.1951., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 6
13. RADMILA KLARIĆ, rođ. 29.03.1951., ZAGREB, KRAJIŠKA 26
14. IVANA MARKANOVIĆ, rođ. 19.02.1939., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 33

AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: MILOVAN ŠIBL, rođ. 30.04.1942., OSOR, OSOR 38

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILOVAN ŠIBL, rođ. 30.04.1942., OSOR, OSOR 38
2. BENJAMIN TOLIĆ, rođ. 08.07.1943., ZAGREB, CANKAROVA 7
3. IGOR JELČIĆ, dr.med., rođ. 26.11.1946., ZAGREB, MARTIĆEVA 31
4. BORIS PEKO, rođ. 01.10.1966., ZAGREB, VUČETIĆEV PRILAZ 3
5. LANA GOLOB, rođ. 09.06.1950., ZAGREB, MASARYKOVA 26
6. DAVORIN ŽANETIĆ, rođ. 01.03.1964., ZAGREB, KRUŽNA 57
7. ZDENKO STEINBAUER, rođ. 25.06.1942., ZAGREB, MIHANOVIĆEVA 30
8. DALIBOR VUJEVIĆ, rođ. 15.09.1962., KOMIN, PUT STANICE 1
9. DAMIR KELEČIĆ, rođ. 21.11.1959., ZAGREB, LANIŠTE 3 C
10. IVICA BROZ, rođ. 17.10.1951., ZAGREB, TOPNIČKA 17
11. MARTINA PAPEŠ, rođ. 24.10.1976., ZAGREB, PIROVEC 7
12. MARIJAN KUDRNA, rođ. 23.03.1969., ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVAC 31 B
13. SANJA TOMAŠIĆ, rođ. 30.10.1975., ZAGREB, JORDANIĆI 19
14. SILVIJA KELAVA, rođ. 12.10.1988., ZAGREB, MENDLOVA 5

AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MARKO FRANCIŠKOVIĆ, rođ. 08.06.1970., ZAGREB, SACHSOVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARKO FRANCIŠKOVIĆ, rođ. 08.06.1970., ZAGREB, SACHSOVA 4
2. KREŠIMIR KORADE, rođ. 04.07.1979., ZAGREB, SOLLAROVA 2
3. IVAN DUJNIĆ, rođ. 23.06.1943., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 3
4. SUVAD KLEIN, rođ. 02.10.1946., ZAGREB, X.POŽARINJE 8 A
5. HRVOJE MUŽAR, rođ. 19.10.1988., RAKITJE, SELIŠĆE 5
6. DAMIR MIČKOVIĆ, rođ. 21.07.1972., ZAGREB, BRAĆE DOMANY 2
7. DIJANA VUKOJA, rođ. 22.12.1965., ZAGREB, BUŽANOVA 12 B
8. TOMISLAV STARČEK, rođ. 18.09.1987., ZAGREB, VIRJANSKA 26
9. DRŽISLAV KORADE, rođ. 19.06.1981., ZAGREB, VRHOVČEV VIJENAC 21
10. JOZO GRMAČA, rođ. 12.11.1956., ZAGREB, PAVLA RADIĆA 25
11. MARINA KRALIK-UREMOVIĆ, rođ. 26.02.1960., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 232
12. BORIS TAKAČ, rođ. 07.07.1955., ZAGREB, ANTUNA STIPANČIĆA 25
13. RAJKO RADAČIĆ, rođ. 28.04.1950., ZAGREB, HAULIKOVA 3
14. VLATKA GALEKOVIĆ, rođ. 27.01.1971., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 76

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46
2. MILIVOJ ŠPIKA, prof., rođ. 04.04.1959., TROGIR, KNEZA TRPIMIRA 191
3. SANDRA BAGARIĆ, rođ. 05.04.1974., ZAGREB, PRILAZ GJURE DEŽELIĆA 43
4. MIRA ČOKIĆ, dipl.iur., rođ. 16.05.1950., ZAGREB, SLOVENSKA 23
5. prof.dr.sc. KREŠO ZADRO, rođ. 07.03.1957., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 9
6. DRAŽEN ŠTIGLIĆ, dipl.oec., rođ. 20.12.1959., ZAGREB, VESLAČKA 6
7. mr.sc. NATAŠA ŠEREMET, rođ. 09.04.1978., ZAGREB, ŠPANSKO 31
8. DRAGAN ŠOLAJA, rođ. 03.08.1950., ZAGREB, KORANSKA 26
9. mr.sc. ANITA ZELIĆ GEREČ, rođ. 15.07.1977., ZAGREB, CIRKOVLJANSKA 2
10. MIROSLAV KNEŽEVIĆ, dr.stom., rođ. 28.04.1939., ZAGREB, KNEZA MISLAVA 2/1
11. JOSIP MARUŠČEC, rođ. 10.03.1951., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 62 A
12. mr.sc. DINO VIDIĆ, rođ. 17.10.1980., VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA 78
13. DEJAN HENČEL, rođ. 26.06.1979., ZAGREB, ILICA 55
14. IVONA KATUŠA, rođ. 19.01.1966., ZAGREB, DUBRAVA 132


DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA

Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ, rođ. 24.03.1949., NAŠICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. SILVIO MIĆIN, rođ. 13.10.1954., ZAGREB, IBLEROV TRG 10
2. ANA JELANČIĆ, rođ. 26.02.1952., VELIKA GORICA, SLAVKA KOLARA 58
3. KRISTINA MIĆIN, rođ. 02.10.1958., ZAGREB, ROBERTA FRANGEŠA-MIHANOVIĆA 1
4. STJEPAN BOSAK, rođ. 23.06.1960., NAŠICE, MIROSLAVA KRLEŽE 33
5. IGOR DAMJANIĆ, rođ. 02.06.1968., ZAGREB, RADAUŠEVA 5
6. LJILJA PULJIĆ, rođ. 20.11.1962., ZAGREB, ULICA PETRA I TOME ERDOEDYJA 9
7. DAMIR PETEK, rođ. 16.09.1968., ZAGREB, GJURE SZABA - ODVOJAK 16
8. ROMANO ALBRECHT, rođ. 11.07.1968., ZAGREB, ILICA 227
9. ŽELIMIR MARKOVIĆ, rođ. 24.11.1973., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 107
10. ANTUN ALOŠINAC, rođ. 13.06.1956., NAŠICE, TINA UJEVIĆA 5
11. DANIEL RAJAKOVIĆ, rođ. 07.03.1984., ZAGREB, KUŠLANOVA 50 B
12. DAMIR MIJIĆ, rođ. 29.03.1956., NAŠICE, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 24
13. SUZANA MILETIĆ, rođ. 30.01.1957., ZAGREB, DRAGE GERVAISA 3
14. MARINA DEKOVIĆ, rođ. 29.10.1985., ĐURĐENOVAC, RADNIČKA 20


DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ

Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZAHIR KURBAŠIĆ, rođ. 13.05.1955., ZAGREB, JABLANSKA 24
2. NADA PINEK, rođ. 23.05.1957., ZAGREB, ULICA GRADA CHICAGA 13
3. ANICA KOBALI, rođ. 20.08.1966., ZAPREŠIĆ, IVE KOZARČANINA 1
4. ĐURĐA NOVAKOVIĆ, rođ. 06.05.1952., ZAGREB, POLJANA JOSIPA BRUNŠMIDA 2
5. DUBRAVKA MITRAKOVIĆ, rođ. 29.05.1960., ZAGREB, HANUŠEVA 6
6. IVANKA NOVAK, rođ. 20.01.1952., ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA 48
7. TOMISLAV BIŠKUP, rođ. 22.05.1959., ZAGREB, JABLANSKA 3
8. VESNA KOROPANOV-LOJEN, rođ. 25.11.1966., ZAGREB, HANAMANOVA 30
9. ZLATKO SKRBINAC, rođ. 08.06.1952., ZAGREB, PALMOTIĆEVA 2
10. ĐURĐICA SEVER, rođ. 20.04.1972., IVANEC BISTRANSKI, IVANEČKA 11
11. ANA LAMEŠIĆ, rođ. 27.02.1967., ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 4 B
12. LEONA ČANADI, rođ. 19.01.1991., ZAGREB, JABLANSKA 20
13. SANJA ALAGIĆ, rođ. 03.05.1981., ZAGREB, FERENŠČICA II. 29 A
14. VERA KARALIĆ, rođ. 16.02.1961., BREGANA, CVJETNA 4


GLAS RAZUMA

Nositelj liste: STJEPAN RADILOVIĆ, dipl.organizator poslovanja, rođ. 16.05.1946., ZAGREB, PETROVA 37

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN RADILOVIĆ, dipl. organizator poslovanja, rođ. 16.05.1946., ZAGREB, PETROVA 37
2. LEDA CVITANOVIĆ, dipl. ekonomist, rođ. 19.06.1953., ZAGREB, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 42
3. JULIJAN PLANČAK, dr.med., rođ. 17.04.1928., ZAGREB, POKORNOGA 5
4. IVAN SARDELIĆ, dip.ing.grad., rođ. 05.12.1932., ZAGREB, LADISLAVA ŠTRITOFA 3
5. TOMISLAV STANIČIĆ, prof., rođ. 23.02.1938., BAŠKA VODA, ZAGRADINA 9
6. IVAN SAKOMAN, dipl. ekonomist, rođ. 08.12.1936., ZAGREB, KUČERINA 76
7. ZDENKA PULJIZ, ekonomist, rođ. 03.01.1943., ZAPREŠIĆ, KUPLJENSKA 69
8. VLADIMIR PERAK, rođ. 29.10.1952., ZAGREB, PETE POLJANICE 3
9. MARIJA ALIĆ, rođ. 12.02.1948., ZAGREB, STOLAČKA 8
10. MARIO TOMIĆ, rođ. 07.02.1970., ZAGREB, TURININA 7
11. JASENKA JANEKOVIĆ MESAROV, rođ. 16.07.1944., ZAGREB, PETROVA 14
12. ANĐA SARIĆ-PRCELA, rođ. 14.07.1948., TRILJ, VLADIMIRA NAZORA
13. LUCA JURKO, rođ. 27.04.1943., TRILJ, POLJIČKE REPUBLIKE
14. DRAGICA KOŽINA, rođ. 05.10.1952., ZAGREB, TOPOLOVEČKA 26 D


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORDAN JANDROKOVIĆ, rođ. 02.08.1967., ZAGREB, RUŽIČNJAK 14
2. MIROSLAV TUĐMAN, rođ. 25.05.1946., ZAGREB, TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA 3
3. ŽELJKO REINER, rođ. 28.05.1953., ZAGREB, ILICA 218
4. ĐURĐICA SUMRAK, rođ. 23.03.1959., ZAGREB, DRAGUTINA GOLIKA 32
5. ŽELJKO TURK, rođ. 25.03.1962., KUPLJENOVO, MATIJE GUPCA 2
6. RADOVAN FUCHS, rođ. 05.09.1953., ZAGREB, MLINOVI 88
7. LJUBICA LUKAČIĆ, rođ. 05.01.1966., ZAGREB, ANTUNA ŠOLJANA 1
8. STANKO GAČIĆ, rođ. 17.10.1971., ZAGREB, BUKOVAČKI VIJENAC 38
9. MARGARETA MAĐERIĆ, rođ. 02.07.1977., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 49
10. KREŠIMIR GULIĆ, rođ. 23.07.1963., OBOROVO BISTRANSKO, BREZINSKA 41 A
11. DANIRA BILIĆ, rođ. 22.07.1969., ZAGREB, HORVAĆANSKA CESTA 21
12. IVANA MRKONJIĆ, rođ. 16.12.1971., ZAGREB, ILICA 157
13. IVAN ĆELIĆ, rođ. 11.12.1976., ZAGREB, DEDIĆI 61
14. KATARINA FUČEK, rođ. 11.04.1957., ZAGREB, NOVA CESTA 171


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.

Nositeljica liste: VEDRANA MILAS, rođ. 08.09.1967., ZAGREB, KARELA ZAHRADNIKA 11

Kandidatkinje/kandidati:
1. VEDRANA MILAS, rođ. 08.09.1967., ZAGREB, KARELA ZAHRADNIKA 11
2. MAJA KRALJEC, dipl.oec., rođ. 20.04.1959., SESVETE, REMETSKA 28
3. ŽELJKA VUKOVIĆ, rođ. 21.09.1970., ZAGREB, SV. MATEJA 70
4. RENE MILAS, rođ. 21.01.1992., ZAGREB, KARELA ZAHRADNIKA 11
5. TIHANA MODRIĆ, rođ. 13.09.1964., ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA 4
6. SANJA MAJCAN, rođ. 03.05.1969., ZAGREB, LJUBIJSKA 8
7. ROBERT ANDRAŠIĆ, rođ. 21.08.1964., RIJEKA, SENJSKIH USKOKA 3
8. NIKOLA LANDEKA, rođ. 30.03.1989., ZAGREB, MIROŠEVEČKA CESTA 132
9. KATA RIZNER, rođ. 10.05.1954., POLJANE, PUHARI 128
10. NEVENKA BRAČKO, rođ. 08.10.1950., ZAPREŠIĆ, TRG MLADOSTI 13
11. MIROSLAV-EDVIN HABEK, rođ. 27.05.1970., ZAGREB, JOSIPA PRIKRILA 16
12. NENAD KRCATOVIĆ, rođ. 06.06.1966., OSTRVICA, OSTRVICA 59
13. MIRKA ĆURIĆ, rođ. 02.01.1980., SPLIT, DUPLANČIĆA DVORI 21
14. LENKA NOVAK, rođ. 14.10.1948., KAŠTEL LUKŠIĆ, MAGISTRALA PAPE IVANA PAVLA II 66

HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORAN IVASOVIĆ, rođ. 05.11.1947., ZAGREB, FRANCESCA TENCHINIJA 6
2. ŽELJKO KRALJIĆ, rođ. 26.03.1957., ZAGREB, ALEJA SELJAČKE BUNE 26
3. BENJAMIN IVASOVIĆ, rođ. 27.11.1989., ZAGREB, FRANCESCA TENCHINIJA 6
4. VINKO ROGINA, rođ. 05.01.1949., LUČKO, FRANJE PUŠKARIĆA 74
5. IVO BELAMARIĆ, rođ. 09.06.1947., ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 45
6. ZDENKA TITOVŠEK, rođ. 12.06.1947., ZAGREB, ČAZMANSKA 4
7. ŽELJKO ČOP, rođ. 17.08.1949., ZAGREB, ULICA PETRA I TOME ERDOEDYJA 14
8. ANA KRZNARIĆ, rođ. 13.07.1944., STAJNICA, STAJNICA 41/61
9. RATKO ŠPIČEK, rođ. 09.04.1952., ZAGREB, MLINOVI 67 A
10. ANA ERMAKORA, rođ. 23.11.1951., ZAGREB, GACKA 8
11. JOSIP DOROTIĆ, rođ. 23.10.1939., ZAGREB, KIKIĆEVA 3
12. IVICA PEZIĆ, rođ. 08.09.1946., ZAGREB, ANDRIJE HEBRANGA 15
13. ŠTEFICA NOVOSEL, rođ. 30.10.1947., ZAGREB, UNAČKA 5
14. BARBARA BULAT, rođ. 22.04.1947., ZAGREB, PETRINJSKA 29


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP

Nositelj liste: DARKO VULETIĆ, rođ. 29.12.1960., ZAGREB, PALINOVEČKA 19 F

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO VULETIĆ, rođ. 29.12.1960., ZAGREB, PALINOVEČKA 19 F
2. MARIJA LEDINSKI ANIĆ, rođ. 07.09.1942., PRUDNICE, PRUDNIČKA CESTA 41
3. ŽELJKA GUDELJ-VELAGA, rođ. 20.07.1965., ZAGREB, ŠUMSKI PUT 36
4. VIDICA PRAUNSPERGER, rođ. 15.06.1945., ZAGREB, ZELENGAJ 45 A
5. ZRINKA JURČEC, rođ. 21.11.1955., ZAGREB, GOTALOVEČKA 4 A
6. ANĐELA CIRKVENI, rođ. 29.08.1951., DONJA PUŠĆA, GRMOVČICA 6
7. TIHOMIR CAMPANELLO, rođ. 26.06.1971., ZAGREB, KOTORIPSKA 34
8. DRAGO TOPOLOVEC, rođ. 13.06.1960., ZAGREB, MARKUŠEVEČKA CESTA 82
9. ŽELJKO ČEČURA, rođ. 01.06.1962., ZAGREB, BAKARSKA 6
10. ŽELJKO STEIN, rođ. 21.11.1957., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 64 A
11. LOVRO BENČEVIĆ, rođ. 16.12.1980., ZAPREŠIĆ, JOSIPA KOSIĆA 11
12. MARIJAN LEPESIĆ, rođ. 25.01.1960., PRUDNICE, PRUDNIČKA CESTA 34
13. TOMISLAV RADIĆ, rođ. 29.01.1943., ZAGREB, RAČKOGA 10
14. STJEPAN HORVAT, rođ. 01.08.1959., SESVETE, JOSIPA BENČAKA 3


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: prof.dr.sc. VELIMIR SRIĆA, rođ. 12.07.1950., ZAGREB, VII.RAVNICE 38

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. VELIMIR SRIĆA, rođ. 12.07.1950., ZAGREB, VII.RAVNICE 38
2. DŽELAL HADŽISELIMOVIĆ, rođ. 12.10.1950., ZAGREB, ILICA 49
3. DIANA PEČKAJ VUKOVIĆ, rođ. 26.02.1964., ZAGREB, ZELENGAJ 17
4. dr.sc. VELJKO ĐORĐEVIĆ, dr.med., rođ. 16.09.1951., ZAGREB, TUŠKANAC 54 A
5. DARKO KLASIĆ, rođ. 24.10.1968., ZAGREB, FRATERŠČICA 48
6. IVANA NIKOLIĆ POPOVIĆ, rođ. 26.08.1966., ZAGREB, KLAIĆEVA 72 A
7. DAMIR BRONIĆ, rođ. 08.05.1966., ZAGREB, PANTOVČAK 77
8. KRISTIJAN JELIĆ, rođ. 02.08.1972., ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 224
9. prof.dr.sc. ŽELJKO HOLJEVAC, rođ. 15.12.1973., KUPLJENOVO, BREGOVITA ULICA 2 A
10. prof.dr.sc. MILJENKO FRANIĆ, dr.med., rođ. 09.12.1968., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 71
11. ANTONELLA RUNJE, rođ. 03.06.1962., ZAGREB, KLAIĆEVA 9 B
12. mr.sc. VESNA FURTINGER, dr.stom., rođ. 26.11.1954., ZAGREB, NIKE GRŠKOVIĆA 5
13. IVICA PALATINUŠ, rođ. 11.08.1945., ZAGREB, RIM 46
14. JOSIP BUREK, rođ. 15.01.1962., ZAGREB, ARTIČKOVA 19

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: ANTE PRKAČIN, rođ. 14.11.1953., SLAVONSKI BROD, PETRA KREŠIMIRA IV 29

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTE PRKAČIN, rođ. 14.11.1953., SLAVONSKI BROD, PETRA KREŠIMIRA IV 29
2. ANTO JURINA, rođ. 03.03.1961., ZAPREŠIĆ, ILIJE GREGORIĆA 13
3. IGOR JAGNIĆ, rođ. 30.09.1960., SALOPEKI MODRUŠKI, RENDULIĆI 64
4. DAMIR ŠTIMAC, rođ. 30.07.1943., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 84
5. ERNESTINA NOVY RADONIĆ, rođ. 30.03.1944., ZAGREB, KUMIČIĆEVA 3
6. DAVOR KRIŽANIĆ, rođ. 19.07.1964., POLJANICA BISTRANSKA, DRENOVAČKA 23 A
7. HRVOJE ŠVALEK, rođ. 21.02.1992., ZAGREB, ŠULEKOVA 16
8. DARKO FLEGAR, rođ. 22.05.1963., ZAGREB, BERNARDA VUKASA 14
9. DUBRAVKO ZATEK, rođ. 04.04.1966., ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 186
10. MIROSLAV ŠURBEK, rođ. 09.09.1971., ZAGREB, LEA MUELLERA 10
11. DAMIR BANIĆ, rođ. 28.03.1968., ZAGREB, VRBIK 15
12. HRVOJE MATIĆ, rođ. 14.01.1985., ZAGREB, UREKOVA 19
13. PERA KRAJAČ, rođ. 12.07.1948., BRDOVEC, ŠUMSKA ULICA 16
14. MIRELA BUŠLJETA FELC, rođ. 30.01.1961., ZAGREB, KLAIĆEVA 9 A


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP

Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT BALIĆ, dipl.ing.sig, rođ. 10.03.1975., ZAGREB, HARAMBAŠIĆEVA 11
2. DAMIR KOLIĆ, dipl.ing.grad., rođ. 20.09.1985., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 343
3. BRANKO IŠTUK, rođ. 20.04.1956., ZAPREŠIĆ, SLJEMENSKA 32
4. IVICA PUNJEK, rođ. 01.12.1969., ZAGREB, PUNJEKI 6
5. JERKO MITAR, rođ. 29.11.1959., ZAGREB, ŠOŠTARIĆEVA 4
6. SMILJAN TOMAŠEVIĆ, rođ. 21.04.1955., ZAPREŠIĆ, PERE DEVČIĆA 45
7. DOMAGOJ KOŽUL, rođ. 11.03.1993., ZAGREB, VRAPČANSKA 171/2
8. VLASTA PRIMORAC, rođ. 12.07.1955., ZAGREB, OZALJSKA 150
9. NIKOL MALIĆ, rođ. 03.04.1990., ZAGREB, IX.RAVNICE 8
10. mr.sc. NATAŠA ŠUNIĆ, prof. logoped, rođ. 03.02.1977., ZAGREB, BOŽIDARA ADŽIJE 19
11. IVAN KROBOT, rođ. 17.11.1976., ZAGREB, MARKUŠEVEČKA CESTA 177
12. MARIO HAĐAK, dipl.ing.sig., rođ. 25.05.1971., ZAPREŠIĆ, ULICA ANTE KOVAČIĆA 1
13. ROBERTINO ZGOMBIĆ, rođ. 01.10.1965., ZAGREB, PRIGORSKA 78
14. IVAN KNEŽEVIĆ, rođ. 18.11.1991., ŽEJINCI, MIHANOVIĆEVA 18

HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: mr.sc. ZLATKO SVIBEN, dipl.inž., rođ. 15.06.1960., ZAGREB, HONDLOVA 28

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ZLATKO SVIBEN, dipl.inž., rođ. 15.06.1960., ZAGREB, HONDLOVA 28
2. TOMISLAV KLARIĆ, rođ. 03.09.1971., ZAGREB, PRILAZ BARUNA FILIPOVIĆA 10
3. mr.sc. ZORAN VUJOVIĆ, dipl.inž., rođ. 30.12.1947., ZAGREB, ŠIME DEVČIĆA 1
4. NENO CRVELIN, rođ. 29.09.1968., ZAGREB, MEĐIMURSKA 17
5. IVAN ČARAPINA, mag.spec.oec., rođ. 01.07.1958., ZAGREB, MIJE SILOBOD BOLŠIĆA 13
6. ZORAN JANEVSKI, dr.med., rođ. 21.08.1960., ZAGREB, DUGI DOL 62
7. DARKO JUKL, inž.prometa, rođ. 29.12.1968., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 8
8. DUBRAVKA SVIBEN, dipl.oec., rođ. 25.01.1953., ZAGREB, FALLEROVO ŠETALIŠTE 35
9. ŽELJANA GILJANOVIĆ, dipl.inž., rođ. 19.12.1969., ZAGREB, ČETVRTE POLJANICE 4
10. ZLATKO RAKAMARIĆ, dipl.inž., rođ. 05.10.1956., ZAGREB, ULICA GRGE TUŠKANA 7 A
11. MILADIN GARIĆ, rođ. 17.07.1950., ZAGREB, KUPINEČKA 34
12. SEBASTIAN HRASTINSKI, struč.prist.ekonomije, rođ. 16.07.1984., ZAGREB, JARUŠČICA 21
13. IVA ČARAPINA, rođ. 05.10.1991., ZAGREB, MIJE SILOBOD BOLŠIĆA 13
14. DAMIR ŠOPAR, rođ. 08.10.1960., ZAGREB, HEINZELOVA 24

HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO VUKŠIĆ, rođ. 14.05.1956., ZAGREB, VLAŠKA 70 A
2. STIPE DRMIĆ, dr.med., rođ. 19.09.1974., ZAGREB, ILICA 191 F
3. DAMIR HRDAS, rođ. 08.12.1967., BOBOVEC ROZGANSKI, OTOVAČKA 55
4. MARIJA LEGAT, rođ. 12.10.1957., ZAGREB, ŠVEAROVA 9
5. ZORISLAV ŠUBARIĆ, rođ. 29.05.1949., ZAGREB, AVENIJA MARINA DRŽIĆA 6 B
6. NIKICA KUKOLJ, rođ. 02.07.1967., ZAGREB, BOŽIDARA ADŽIJE 22
7. DARKO VUKUŠIĆ, rođ. 28.08.1962., ZAGREB, PREVOJ 63
8. MARIO JURIN, rođ. 08.04.1986., ZAGREB, BAČUN 11
9. MAJA HOLJEVAC, rođ. 21.07.1959., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 58
10. SENKA GULIĆ, rođ. 25.09.1970., POLJANICA BISTRANSKA, JURIČKOVA 10
11. MIRSADA KUDRIĆ, rođ. 20.05.1972., ZAGREB, SUHINOVA 7
12. VLASTA MEDAR, rođ. 17.11.1954., ZAGREB, GRABERJE 101
13. ROBERT LORENZ, rođ. 16.04.1972., ZAGREB, BLAŽEKOVA 13
14. VLADIMIR ŠPOLJAREVIĆ, rođ. 09.08.1948., DONJA REKA, DONJA REKA 18

HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: KREŠIMIR MILETIĆ, rođ. 13.12.1973., ZAGREB, DRAGE STIPCA 6

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR MILETIĆ, rođ. 13.12.1973., ZAGREB, DRAGE STIPCA 6
2. MARIJA ĆURLIN, rođ. 17.08.1973., ZAGREB, VINOGRADSKA CESTA 27
3. KUZMA KOVAČIĆ, rođ. 06.06.1952., HVAR, HVAR
4. HRVOJE HITREC, rođ. 14.07.1943., VELIKA RAKOVICA, PČELARSKA 9
5. TOMISLAV MALKOČ, rođ. 08.05.1977., MARIJA MAGDALENA, VIDIKOVAC 20
6. TOMISLAV NURNBERGER, rođ. 29.03.1945., ZAGREB, KRIŽANIĆEVA 13
7. BORNA PETEK, rođ. 07.03.1974., ZAGREB, POLJAČKA 65
8. KRISTINA PAVLOVIĆ, rođ. 26.02.1966., ZAGREB, ŠESTINSKI KRALJEVAC 20 C
9. TOMISLAV GOJMERAC, rođ. 18.10.1971., ZAGREB, GUNDULIĆEVA 43
10. JOZEFINA SKELIN, rođ. 25.10.1963., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 111
11. JASMINKA SPUDIĆ, rođ. 05.06.1960., ZAGREB, NODILOVA 14
12. DAMIR VUKIĆ, rođ. 29.04.1967., VIROVITICA, IVANA GUNDULIĆA 25
13. ROBERT LUKAČ, rođ. 18.12.1977., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 410
14. MARIJE ŽIVKOVIĆ, rođ. 23.01.1939., ZAGREB, HERCEGOVAČKA 45

NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl.krim., rođ. 24.11.1983., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239

Kandidatkinje/kandidati:
1. DEAN GOLUBIĆ, dipl.krim., rođ. 24.11.1983., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239
2. BRANKA NOVAČKI, dipl.uč., rođ. 16.03.1958., JABLANOVEC, MARINKA BAŠIĆA 19
3. EMIL ZORAJ, rođ. 27.07.1978., ZAGREB, PODOLJE 15
4. JOSIP RUSAN, rođ. 03.06.1982., ZAGREB, KUSTOŠIJSKI VIDIKOVEC 32
5. NASER BEKTAŠI, rođ. 31.01.1969., ZAGREB, MLAKE 29
6. ĐURO CRNČIĆ, rođ. 07.05.1987., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 12
7. DIJANA HULJEV, dipl.ing.tehnologije, rođ. 29.03.1983., RAKITJE, 4. RAKITSKI ODVOJAK 5
8. ADAM MEHTIĆ, rođ. 21.02.1989., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 39
9. LIDIJA SELIMOVIĆ, rođ. 09.05.1968., ZAGREB, MARIJANE RADEV 4
10. LIDIJA RAŠE, rođ. 11.10.1964., ZAGREB, ILICA 49
11. DAMIR PETRAVIĆ, rođ. 11.07.1983., ZAGREB, FRANJE HERMANA 42 A
12. GORAN MILUNOVIĆ, rođ. 28.10.1977., ZAGREB, ILICA 219
13. FRANJO KRSTANOVIĆ, rođ. 09.10.1978., JABLANOVEC, BREZINSKA 42
14. PETRA OBAD, rođ. 10.07.1990., ZAGREB, NEHAJSKA 56


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: MILAN BANDIĆ, rođ. 22.11.1955., ZAGREB, BUŽANOVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN BANDIĆ, rođ. 22.11.1955., ZAGREB, BUŽANOVA 4
2. PAVLE KALINIĆ, rođ. 06.06.1959., ZAGREB, REBAR 66 A
3. SELMA ČANČAR OMERBAŠIĆ, rođ. 24.02.1978., ZAGREB, II.BARILOVIĆKA 5
4. ANA ZIDAR, rođ. 30.07.1987., ZAGREB, RADIĆEVO ŠETALIŠTE 33
5. JOSIP PETRAČ, rođ. 08.10.1943., ZAGREB, MALEKOVA 7
6. DORA KATANIĆ, rođ. 28.11.1982., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 75
7. ADAM KONČIĆ, rođ. 28.02.1977., ZAGREB, GJURE SZABA - ODVOJAK 18
8. EVA LEGATI, rođ. 09.06.1985., ZAGREB, JURIŠIĆEVA 24
9. DRAGUTIN ŽILJAK, rođ. 18.11.1951., GORNJA BISTRA, VINOGRADSKA 5
10. NIKOLINA KRNDELJ, rođ. 03.04.1979., ZAGREB, III.RAVNICE 18
11. JELENA MAYER HITREC, rođ. 06.01.1981., ZAGREB, SITARI 17
12. MARTINA JAKŠIĆ, rođ. 27.02.1975., ZAGREB, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 72
13. VEDRAN AKRAP, rođ. 18.04.1975., ZAGREB, SLAVENSKOG 29
14. LADISLAV PREŽIGALO, rođ. 18.01.1948., ZAGREB, PERJAVIČKA PUTINA 29


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: DAMIR GAŠPAROVIĆ, rođ. 02.10.1963., ZAGREB, ZAGORSKA 18

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR GAŠPAROVIĆ, rođ. 02.10.1963., ZAGREB, ZAGORSKA 18
2. SANDRA BRŠEC ROLIH, rođ. 24.04.1979., ZAPREŠIĆ, TRG MLADOSTI 13
3. MILJENKO GOČIN, rođ. 20.07.1970., REPUŠNICA, VINOGRADSKA 62
4. ANTONIJA GRUBER, rođ. 12.11.1983., ZAGREB, KNEZA BRANIMIRA 87
5. MLADEN VISKOVIĆ, rođ. 10.08.1955., ZAPREŠIĆ, KUPLJENSKA 83
6. MIRJANA MIHELJA, rođ. 06.02.1965., BESTOVJE, STUBIČKA 1
7. JOZO ČABRAJA, rođ. 18.05.1970., ZAGREB, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 44
8. MAGDALENA PALIĆ, rođ. 28.09.1988., ZAGREB, SUNEKOV ODVOJAK 15
9. STOJAN ATANASOV, rođ. 19.06.1952., ZAGREB, HRVOJA MACANOVIĆA 19
10. TENA ŠAMEC, rođ. 22.09.1991., ZAGREB, MILOVANA KOVAČEVIĆA 14
11. ŽELJKO LANDRIPET, rođ. 21.02.1961., ZAGREB, NOVOMAROFSKA 9
12. GORDANA ĐURIČIĆ, rođ. 03.08.1985., CUBINEC, DONJI CUBINEC 82
13. ZDRAVKO HERCEG, rođ. 29.09.1966., ZAGREB, VOĆNJAK 6
14. MARTINA ŠAJNIĆ, rođ. 27.06.1985., BESTOVJE, GACKA 12

NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEVEN ALUJEVIĆ-GRGAS, rođ. 17.02.1976., ZAGREB, VATROGASNI PUT 2
2. IVO GRABOVAC, rođ. 22.08.1964., ZAGREB, ILICA 164
3. ZORAN JELIĆ, rođ. 13.04.1973., ZAGREB, VLAŠKA 69
4. GORAN ALEKSIĆ, rođ. 12.01.1965., ZAPREŠIĆ, TRG DR. FRANJE TUĐMANA 5
5. SVIJETLANA GRUBIŠIĆ, rođ. 07.12.1964., ZAPREŠIĆ, TRG ŽRTAVA FAŠIZMA 2
6. STJEPAN BRZAK, rođ. 04.10.1954., ZAGREB, LISIČINA 32
7. JASMIN KOSO, rođ. 19.08.1973., JABLANOVEC, MATIJE GUPCA 26
8. IVICA NIKOLIĆ, rođ. 31.05.1969., ZAGREB, VRBIK 35 B
9. VLASTA MOROVIĆ, rođ. 01.04.1962., ZAGREB, TRAVANJSKA 6
10. ŽELIMIR KERN, rođ. 01.01.1946., ZAGREB, ODRANSKA 6
11. SUZANA JURIŠIĆ, rođ. 11.07.1959., ZAGREB, SVETI DUH 166
12. VLADIMIR BAN, rođ. 19.08.1960., ZAGREB, MARIJE JURIĆ-ZAGORKE 7
13. MARKO BAJLO, rođ. 11.01.1988., ZADAR, BIOGRADSKA CESTA 63
14. ALAN HAMAČEK, rođ. 03.02.1975., ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 9


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: HRVOJE MIRKOVIĆ, rođ. 16.06.1970., ZAGREB, PETE POLJANICE 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. HRVOJE MIRKOVIĆ, rođ. 16.06.1970., ZAGREB, PETE POLJANICE 15
2. ŽARKO MARIĆ, rođ. 22.11.1949., ZAGREB, IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ 18
3. IVO MATANOVIĆ, rođ. 09.02.1930., ZADAR, FRA IVANA ZADRANINA 1 D
4. ANKICA LUČIĆ, rođ. 17.04.1952., ZAGREB, ULICA GRADA CHICAGA 37
5. LOVORKA DRAGUN MIRKOVIĆ, rođ. 12.04.1970., ZAGREB, PETE POLJANICE 15
6. MLADEN SCHWARTZ, rođ. 17.04.1947., ZAGREB, VESLAČKA 4
7. DOMAGOJ GABELICA, rođ. 17.08.1971., ZAGREB, PRVE POLJANICE 11
8. JELENA GABELICA, rođ. 18.10.1972., ZAGREB, PRVE POLJANICE 11
9. JOZO HERCEG, rođ. 01.05.1951., ZAGREB, GAJŠČAK 23
10. MARIJANA ŠIKIĆ, rođ. 02.02.1954., SAMOBOR, MATIJAŠA KORVINA 12
11. VJEKOSLAV SIRONIĆ, rođ. 19.08.1936., ZAGREB, DUBRAVKA DUJŠINA 16
12. JOZO RIMAC, rođ. 05.12.1940., SESVETE, GLAVNA 8
13. SLAVICA SARIĆ, rođ. 29.08.1954., ZAGREB, VRANJICE 17
14. NADA LAZAREVIĆ, rođ. 18.05.1956., ZAGREB, STRMA CESTA 2 A

NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: VEDRAN SENJANOVIĆ, rođ. 16.02.1988., ZAGREB, JABLANSKA 54

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO RADOŠEVIĆ, rođ. 25.11.1991., ZAGREB, STARA KNEŽIJA 20
2. DEJAN OBLAK, rođ. 26.10.1987., ZAGREB, JABLANSKA 44
3. LANA LUČEV, rođ. 29.12.1987., ZAGREB, PAVLA HATZA 25
4. LUCIJA BRAILO, rođ. 29.10.1985., ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA 72
5. PAULA KLAIĆ, rođ. 07.07.1987., POPOVIĆI, POPOVIĆI 8
6. VJERAN ŠARIĆ, rođ. 09.06.1988., ZAGREB, POLJANA JOSIPA BRUNŠMIDA 3
7. IVONA GELO, rođ. 14.11.1987., ZAGREB, LOVĆENSKA 76
8. VEDRAN SENJANOVIĆ, rođ. 16.02.1988., ZAGREB, JABLANSKA 54
9. JELENA CIKATIĆ, rođ. 14.04.1985., SPLIT, PALMINA 3
10. MARTIN KIRŠ, rođ. 04.08.1987., ZAGREB, IVANA KUKULJEVIĆA 10
11. IVA BALENT, rođ. 29.12.1988., ČAKOVEC, ISTARSKA 19
12. SAŠA DUGONJIĆ, rođ. 10.02.1988., GUNJA, VELEBIT 42
13. ANJA NIGOVIĆ, rođ. 28.03.1988., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 3
14. TOMISLAV JANJIĆ, rođ. 22.07.1977., ZAGREB, GALOVIĆEVA 8


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: SINIŠA VUCO, rođ. 29.04.1971., ZAGREB, VRHOVEC 231

Kandidatkinje/kandidati:
1. JELA VUCO, rođ. 19.12.1973., ZAGREB, VRHOVEC 231
2. MARKO TOMIĆ, rođ. 16.07.1988., KNIN, BOŽE MILANOVIĆA 3
3. MATEJ KOVAČIĆ, rođ. 05.06.1990., ZAGREB, DUŽICE 21
4. DRAGUTIN VIDMAR, rođ. 30.11.1946., POJATNO, MATIJE GUPCA 137
5. MARICA VIDMAR, rođ. 16.11.1950., POJATNO, MATIJE GUPCA 137
6. ANDREJA JAKOPIĆ, rođ. 18.02.1976., POJATNO, MATIJE GUPCA 137
7. MAGDALENA KEVIĆ, rođ. 16.03.1981., KAŠTEL STARI, ANTE KUŽIĆA 14
8. FRANE KEVIĆ, rođ. 17.04.1982., KAŠTEL STARI, ANTE KUŽIĆA 14
9. MANDA ČIRKO, rođ. 11.12.1955., KAŠTEL NOVI, ULICA NARODNOG PREPORODA 20
10. IVAN ČIRKO, rođ. 25.03.1987., KAŠTEL NOVI, ULICA NARODNOG PREPORODA 20
11. KRISTINA ČIRKO, rođ. 27.07.1991., KAŠTEL NOVI, ULICA NARODNOG PREPORODA 20
12. MARIJA ČIRKO, rođ. 29.01.1993., KAŠTEL NOVI, ULICA NARODNOG PREPORODA 20
13. JELENA KROLO, rođ. 14.10.1977., SOLIN, ZVONIMIROVA 123
14. TOMISLAV KROLO, rođ. 19.07.1978., GIZDAVAC, KROLE 6

NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA, rođ. 29.08.1942., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIROSLAV BULJAN, dr., rođ. 11.11.1942., ZAGREB, SREDNJACI 12
2. DEAN PAŠIČEK, rođ. 20.08.1967., ZAGREB, HAENDELOVA 2
3. MILE MATKOVIĆ, rođ. 07.11.1961., SESVETE, MARIBORSKI ODVOJAK 20
4. ANTUN ŽUVIĆ, rođ. 10.03.1967., ZAGREB, MAKARSKA 58
5. MARKO MAJCENOVIĆ, rođ. 23.12.1982., SESVETE, VARAŽDINSKA 62
6. DAVOR SMOLJAN, rođ. 06.08.1970., ZAGREB, VRBIK 33 D
7. MIRELA ORŠIĆ, rođ. 16.06.1983., ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 40
8. VIŠNJA-ANITA MATIĆ MANDIĆ, rođ. 20.09.1973., SESVETE, ULICA LADISLAVA ŠABANA 4
9. NENAD PEJOVSKI, rođ. 27.12.1962., ZAGREB, KORČULANSKA 4
10. ŽELJKO OBADIĆ, rođ. 25.04.1953., VARAŽDIN, DRAGUTINA RAKOVCA 45
11. ZLATKO HORVAT, rođ. 01.05.1965., KURŠANEC, GLAVNA 107
12. NADA MATKOVIĆ, rođ. 16.11.1964., SESVETE, MARIBORSKI ODVOJAK 20
13. ANKA ŠAMIJA, rođ. 09.01.1963., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15
14. GORDANA FRESL, rođ. 29.09.1964., ZAGREB, DUBIČKA 14

OBITELJSKA STRANKA - OS
Nositelj liste: MATE KNEZOVIĆ, rođ. 21.09.1961., ZAGREB, BEŠIĆI 10

Kandidatkinje/kandidati:
1. MATE KNEZOVIĆ, rođ. 21.09.1961., ZAGREB, BEŠIĆI 10
2. ANĐA ĆURIĆ-SLUNJSKI, rođ. 05.05.1956., ZAGREB, DONJI PUSTODOL 21
3. mr.sc. RADE DUBRETA, rođ. 12.01.1981., ZAGREB, PREDRAGA HERUCA 15
4. mr.sc. DAVOR KALINIĆ, rođ. 09.08.1966., ZAGREB, JOSIPA ŠABANA 1
5. MILAN TOMIĆ, rođ. 06.11.1969., ZAGREB, BOLNIČKA CESTA 96
6. MARTINA VULETIĆ, rođ. 21.02.1980., OMIŠ, ČETVRT KRALJA ZVONIMIRA 1
7. BERISLAV VELČIĆ, rođ. 10.08.1977., ZAGREB, MAKANČEVA 11
8. ŠIME ZONJIĆ, rođ. 18.05.1967., KALI, PUT ARTINE 26
9. HRVOJE GALIJAN, rođ. 12.08.1966., ZAGREB, BUŽANOVA 30
10. IVAN JURIĆ, rođ. 10.10.1954., ZAGREB, BLIZNEC 34
11. JOSIP TOMIČIĆ, rođ. 06.10.1964., ZAGREB, JARUŠČICA 15
12. HRVOJE KLARIĆ, rođ. 16.03.1974., ZAGREB, ŠENOVA 3
13. ROBERT HLAD, rođ. 24.03.1972., SESVETE, SESVETSKA CESTA 98
14. ANTUN ROCA, rođ. 04.10.1988., ZAGREB, RADONJSKA 10


SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G
2. TOMISLAV KOSIĆ, rođ. 31.01.1979., ZAGREB, REBAR 38
3. BRANIMIR ŠIMAT, rođ. 18.02.1958., ZAGREB, SAVSKA CESTA 34
4. VLADIMIR BUDAK, rođ. 18.01.1978., PROZORJE, PROZORSKA 239
5. JADRAN KUVAČ, rođ. 16.04.1984., ZAGREB, MAGAZINSKA CESTA 25 A
6. MARJAN CRNOGAJ, rođ. 07.02.1975., ZAGREB, DR.LUJE NALETILIĆA ODVOJAK 4
7. DAVID KIRINIĆ-RODIĆ, rođ. 03.09.1985., ZAGREB, MIKULIĆI 24 B
8. EDIN ŠABIĆ, rođ. 18.03.1968., ZAGREB, ČILEANSKA 1
9. SENIJA ČERMAK, rođ. 17.06.1959., RAB, KNEZA DOMAGOJA 2
10. NORMAH AGIĆ, rođ. 29.11.1982., ZAGREB, BOŽIDARA ADŽIJE 15
11. RAJKA RIGLER-KUNOVIĆ, rođ. 10.10.1955., ZAGREB, PODFUŠČAK 25
12. DARISLAV ZELIĆ, rođ. 12.09.1951., ZAGREB, CRNČIĆEVA 11
13. RUDOLF PETRIC, rođ. 28.01.1928., ZAGREB, GREDIČKA 2 A
14. RATKO GRGIČEVIĆ, rođ. 13.05.1956., ZAGREB, DIVKA BUDAKA 1 A

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36
2. VESNA PUSIĆ, rođ. 25.03.1953., ZAGREB, RAČKOGA 12
3. DAVOR BERNARDIĆ, rođ. 05.01.1980., ZAGREB, VIKTORA KOVAČIĆA 36
4. JOSIP KREGAR, rođ. 01.01.1953., ZAGREB, TRNJANSKA CESTA 37
5. TONINO PICULA, rođ. 31.08.1961., VELIKA GORICA, ULICA MATIJE MAGDALENIĆA 1
6. GORDANA SOBOL, rođ. 12.09.1961., ZAGREB, GRAČANSKI MIHALJEVAC 7 D
7. TOMISLAV SAUCHA, rođ. 12.06.1980., ZAGREB, TITA BREZOVAČKOG 10
8. GVOZDEN SREĆKO FLEGO, rođ. 01.04.1946., ZAGREB, ROCKEFELLEROVA 16
9. IGOR RAĐENOVIĆ, rođ. 20.02.1971., ZAGREB, BOŽIDARA MAGOVCA 62
10. MELITA MULIĆ, rođ. 15.10.1976., ZAGREB, ULICA GRADA CHICAGA 2 A
11. IVAN RAČAN, rođ. 02.02.1973., ZAGREB, ZVONIGRADSKA 18
12. IGOR KOLMAN, rođ. 18.05.1979., ZAGREB, BARUTANSKI BREG 50
13. KAROLINA LEAKOVIĆ, rođ. 16.09.1977., ZAGREB, BELOSTENČEVA 8
14. ALEN PRELEC, rođ. 27.07.1967., ZDENCI BRDOVEČKI, ZDENAČKA 157

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: mr.sc. BOŽIDAR DUGONJIĆ, rođ. 28.04.1939., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 54

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. BOŽIDAR DUGONJIĆ, rođ. 28.04.1939., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 54
2. GOJKO MARIČIĆ, rođ. 01.06.1939., ZAGREB, PLJEŠIVIČKA 52
3. dr.sc. SVETOZAR LIVADA, rođ. 14.03.1928., ZAGREB, MARTIĆEVA 35
4. ZVJEZDANA LAZAR, rođ. 23.01.1962., ZAGREB, POTOK 36
5. STJEPAN ŠAFRAN, rođ. 01.01.1946., ZAGREB, LASTOVSKA 14
6. ONJEGIN SAVIĆ, dipl.ing., rođ. 09.03.1953., ZAGREB, GOMBOŠEVA 14
7. MIRJANA MUŽEK, rođ. 27.02.1950., ZAGREB, BRAĆE DOMANY 8 /21
8. JASNA TKALEC, prof., rođ. 17.11.1941., ZAGREB, ROCKEFELLEROVA 45
9. DAVID PLEČKO, rođ. 10.12.1988., ZAGREB, LIMSKA 4
10. MILICA MEDVEDOVIĆ, rođ. 27.03.1942., ZAGREB, BARČEV TRG 15
11. IVAN GRAOVAC, rođ. 24.01.1932., ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 50
12. CECILIJA DOBROTIĆ, rođ. 23.07.1930., ZAGREB, ANDRIJE ŽAJE 36
13. SLAVICA KREBER, rođ. 24.08.1942., ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 66
14. MARIN PANOVIĆ, rođ. 21.01.1964., ZAGREB, NOVOMAROFSKA 32

STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR JUKICA, rođ. 08.09.1964., ZAGREB, TREBEŽ 2
2. RATIMIR KVATERNIK, rođ. 11.06.1941., ZAGREB, VRAMČEVA 2 A
3. NADA BALEN, rođ. 08.03.1948., ZAGREB, KNEZA BRANIMIRA 33
4. ZVONKO PAVLINOVIĆ, rođ. 25.10.1962., ZAGREB, KRALJA ZVONIMIRA 8
5. ILIJA JELEČ, rođ. 24.08.1939., ZAGREB, ODAKOVA 1
6. LJILJANA SAHER, rođ. 22.02.1958., ZAGREB, PETRA GRGECA 31
7. HRVOJE MACAN, rođ. 09.03.1980., ZAGREB, GOSPODSKA 84
8. KREŠIMIR BARAČ, rođ. 17.12.1978., ZAGREB, MEDVEŠČAK 27
9. DAMIR FILIP ŠTIMAC, rođ. 03.04.1965., ZAGREB, ZELENGORSKA 2 E
10. ZLATKO ŠVRAKA, rođ. 10.02.1955., ZAGREB, ČAPLJINSKA 5
11. MARTA ANDRIĆ, rođ. 29.10.1976., POTNJANI, BANA JOSIPA JELAČIĆA 3
12. RENATA SAHER MIJATOVIĆ, rođ. 31.12.1983., ZAGREB, ZELENGORSKA 2 E
13. MARIJAN KASUNIĆ, rođ. 05.06.1970., RIJEKA, CVJETNA 18
14. NAMIK OSMANČEVIĆ, rođ. 24.05.1948., ZAGREB, TRNSKO 14 A

VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROKO ŠIKIĆ, rođ. 19.05.1964., ZAGREB, JANDRIĆEVA 35
2. JURAJ RADOVČIĆ, rođ. 23.03.1965., ZAGREB, JURKOVIĆEVA 5
3. MARTINA BAČIĆ, rođ. 22.07.1986., ZADAR, PUT ŠIMUNOVA 11
4. IGOR DAMJANOVIĆ, rođ. 01.07.1964., ZAGREB, LIVADIĆEVA 11
5. DAVORKA SEMENIĆ-PREMEC, rođ. 21.05.1963., ZAGREB, ALEJA POMORACA 19
6. RADOVAN DEPOLO, rođ. 24.04.1965., ZAGREB, KAČIĆEVA 12
7. NEDA ALAUPOVIĆ, rođ. 17.04.1968., ZAGREB, ANTUNA BAUERA 40
8. IGOR RUDIĆ, rođ. 09.10.1968., ZAGREB, GRIŽANSKA 9
9. MIRTA KORAČ, rođ. 16.01.1987., ZAGREB, DRAGE GERVAISA 23
10. VESNA BELOŠEVIĆ, rođ. 23.09.1954., ZAGREB, SUSEDSKO POLJE 10
11. JASMINKA PUŠEK RUMENJAK, rođ. 01.06.1962., ZAGREB, VINCENTA IZ KASTVA 2
12. ZVONKO PASKA, rođ. 01.08.1962., VUKOVAR, ČAKOVEČKA 62
13. GORDAN IVAN ŠOJAT, rođ. 17.03.1970., ZAGREB, VOJNOVIĆEVA 40
14. BERNARDA ŠIKIĆ, rođ. 16.12.1967., ZAGREB, KELKOVIĆI 25


ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Nositelj liste: LJUBOMIR PULJIĆ, rođ. 03.12.1952., ZAGREB, KERESTINEČKIH ŽRTAVA 38

Kandidatkinje/kandidati:
1. LJUBOMIR PULJIĆ, rođ. 03.12.1952., ZAGREB, KERESTINEČKIH ŽRTAVA 38
2. MARIJA ĐURIN, rođ. 10.01.1954., SESVETE, GAREŠNIČKA 18
3. IVAN KRANJC, rođ. 25.01.1952., ZAGREB, KUZMINEČKA 51
4. IVAN IVANČAN, rođ. 22.05.1952., ZAGREB, KUZMINEČKA 51
5. STJEPAN ĐURIN, rođ. 05.05.1950., SESVETE, GAREŠNIČKA 18
6. ŠTEFANIJA JAGODIĆ, rođ. 05.09.1947., GUDCI, JANKOFKA 55
7. SANJA ŠVENDA, rođ. 28.08.1965., ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 27
8. IVONA ZACKO, rođ. 17.05.1977., ZAGREB, KERESTINEČKIH ŽRTAVA 38
9. ŽELJKA OSREČKI, rođ. 11.06.1971., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 41
10. STJEPAN STRAHONJA, rođ. 07.10.1957., ZAGREB, ULICA MARIJA BABIĆA 8
11. MIRKO BREGOVAC, rođ. 13.10.1948., ZAGREB, KUZMINEČKA 53
12. ŽELJKO OSREČKI, rođ. 25.10.1969., ZAGREB, KUSTOŠIJANSKA 41
13. ALEKSANDER MORDEJ, rođ. 25.08.1947., ZAGREB, BADALIĆEVA 11 A
14. MARIJO PTUJEC, rođ. 10.08.1974., ZAGREB, DRAGUTINA GOLIKA 51


ZAGORSKA STRANKA - ZS

Nositelj liste: BOŽIDAR PTIČAR, rođ. 05.12.1959., ZAPREŠIĆ, MIRKA BOGOVIĆA 50

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR PTIČAR, rođ. 05.12.1959., ZAPREŠIĆ, MIRKA BOGOVIĆA 50
2. ŽELJKO KRISTOVIĆ, rođ. 08.07.1960., ZAGREB, UREKOVA 46
3. NENAD FAFLET, rođ. 15.01.1972., ZAGREB, MALEŠNICA III. 20
4. ROBERT JAVORIĆ, rođ. 14.06.1977., GORNJA PUŠĆA, KUMROVEČKA CESTA 159
5. DRAGICA PENEZIĆ, rođ. 24.01.1972., ZAGREB, MALEŠNICA III. 15
6. GORDANA SUTLAR, rođ. 20.05.1971., ZAPREŠIĆ, ZAGORSKA 8
7. ŽELJKA VRANČIĆ, rođ. 10.12.1959., ZAGREB, LAGINJINA 8
8. MIROSLAV KRMINAC, rođ. 04.12.1974., JAKOVLJE, MOKRIČKA 15 A
9. ADRIANA JAVORIĆ, rođ. 16.04.1980., GORNJA PUŠĆA, KUMROVEČKA CESTA 159
10. MIRA BERNARDIĆ, rođ. 07.01.1962., ZAGREB, JANKOMIR 10 A
11. VJEKOSLAV ZAJEC, rođ. 09.07.1940., ZAGREB, HRVATSKIH ISELJENIKA 4
12. ZVONKO KRČELIĆ, rođ. 07.04.1966., DONJA PUŠĆA, VIDIKOVEC 5
13. RAJKO ŠKOBALJ, rođ. 23.03.1944., ZAGREB, VLAŠKA 81
14. DUBRAVKO ULAMA, rođ. 11.02.1962., ZAGREB, JELAŠIĆKA III. 1

ZAGREBAČKA NEZAVISNA LISTA - ZNL
Nositeljica liste: mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing., rođ. 22.08.1944., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. TATJANA HOLJEVAC, dipl.ing., rođ. 22.08.1944., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 17
2. prof.dr.sc. ROMANO BOŽAC, rođ. 25.06.1942., ZAGREB, HRVATSKOG PROLJEĆA 36
3. DRAGO DIKLIĆ, rođ. 28.11.1937., ZAGREB, VLADIMIRA RUŽDJAKA 17
4. dr.sc. BISERKA BUJANOVIĆ, dr.stom., rođ. 07.02.1944., ZAGREB, VRHOVEC 20
5. HRVOJE RAGUŽ, dr.med., rođ. 25.06.1958., ZAGREB, VOJNOVIĆEVA 22/7
6. LEA GLUHAK, mag.ing., rođ. 02.09.1980., ZAGREB, VLADIMIRA NAZORA 60
7. DEAN MILETA, dr.med., rođ. 28.11.1970., ZAGREB, MARTIĆEVA 59
8. ANDREA VUGEC, rođ. 30.05.1988., DONJA PUŠĆA, VOĆARSKA 4
9. MARKO JAKOVLJEVIĆ, dipl.iur., rođ. 29.05.1961., ZAGREB, SVETOJANSKA 5
10. DAMJANA DOMANOVAC, rođ. 18.03.1970., ZAGREB, PANTOVČAK 182
11. MARIO MATKO, dipl.oec., rođ. 12.02.1960., ZAGREB, KAČIĆEVA 7
12. DANIELA ŽIVKOVIĆ SIMIĆ, dipl.oec., rođ. 22.05.1968., ZAGREB, KRALJA DRŽISLAVA 10
13. MIROSLAV TAČKOVIĆ, rođ. 16.04.1966., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 3
14. JASNA VERNIĆ, dipl.iur., rođ. 25.09.1949., ZAGREB, MIKULIĆI 184 B

ZELENA LISTA
Nositeljica liste: NEVA TOLLE, rođ. 17.02.1956., KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 34

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEVA TOLLE, rođ. 17.02.1956., KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 34
2. VLASTA TOTH, rođ. 26.09.1950., ZAGREB, NOVA VES 32
3. IGOR KANCIR, rođ. 17.01.1969., ZAGREB, ŠIBENSKA 10
4. NADA URODA, rođ. 13.10.1946., ZAGREB, ULICA MAHATME GANDHIA 2
5. BRUNO STIPANDIĆ, rođ. 25.10.1990., ZAGREB, VELENJSKA 29
6. VJERA PEĆANIĆ, rođ. 09.11.1945., ZAGREB, ANDRIJE HEBRANGA 22
7. DRAŽEN RADINOVIĆ, rođ. 02.07.1966., KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 34
8. LIDIJA OREŠKOVIĆ, rođ. 05.03.1942., ZAGREB, RADNIČKI DOL 19
9. MLADEN IVKOVIĆ, rođ. 23.07.1946., ZAGREB, ILICA 15
10. SANJA DUNJKO, rođ. 15.03.1946., ZAGREB, MASARYKOVA 11
11. MILAN ZORJAN, rođ. 15.08.1952., ZAGREB, DUBLJEVIČKA 57
12. BILJANA HAJON, rođ. 11.04.1943., ZAGREB, TORBAROVA 11
13. PAVAO JANUŠIĆ, rođ. 02.04.1951., ZAGREB, KUŠLANOVA 50 B
14. PETAR BAUS, rođ. 05.08.1980., ZAGREB, NOVA VES 32

ZELENI ZAJEDNO
Nositeljica liste: VERA PETRINJAK-ŠIMEK, rođ. 08.07.1940., ZAGREB, HERCEGOVAČKA 53

Kandidatkinje/kandidati:
1. TONI VIDAN, rođ. 11.05.1962., ZAGREB, MARTIĆEVA 35
2. ALEKSANDRA STARČEVIĆ, dipl. novinar, rođ. 05.02.1970., ZAGREB, ŠKRLČEVA 29
3. RENATA VRANYCZANY AZINOVIĆ, dipl.oec., rođ. 13.03.1950., ZAGREB, SERMAGEOVA 11
4. SINIŠA DVORNIK, dipl.ing., rođ. 19.03.1955., ZAGREB, ANDRIJE BUVINE 23
5. DANKO ROSSO, dipl.arh., rođ. 25.05.1969., ZAGREB, RUŽMARINKA 3
6. ANA LUGAR, rođ. 04.03.1978., ZAGREB, TRG SENJSKIH USKOKA 2
7. SANJA VUČKOVIĆ, dipl.iur., rođ. 18.11.1961., ZAGREB, NOVA VES 62
8. LJILJANA TODOROVIĆ, dipl.iur., rođ. 31.05.1948., ZAGREB, NAŠIČKA 18
9. ROSA GRCE DUBRAVEC, dipl.prof.soc. i engl., rođ. 02.03.1950., ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 52
10. SILVA KLANCIR, dipl. politolog, rođ. 08.02.1950., ZAGREB, BOŽIDARA RAŠICE 1
11. BORIS MRKONJIĆ, rođ. 16.07.1963., KLJUČ BRDOVEČKI, MOKRIČKA 22
12. MILAN PJEVAČ, dipl.ing., rođ. 11.04.1959., ZAGREB, OREHOVEČKI BRIJEG 54
13. DALIBOR OBROVAC, rođ. 25.03.1981., ZAGREB, ULICA VOJINA BAKIĆA 1
14. LAJLA HIRŠL, mag.art., rođ. 29.12.1949., ZAGREB, RENDIĆEVA 23


1. izborna zajednica obuhvaća
sjeverozapadni dio Zagrebačke županije te dio centra i zapada Grada Zagreba i to:

- sjeverozapadni dio Zagrebačke županije - gradovi i općine: Bistra, Brdovec, Dubravica, Jakovlje, Luka, Marija Gorica, Pušča, Zaprešić,

- dio centra i zapada Grada Zagreba: Voćarska, Petrova, Ribnjak, Hrvatskih narodnih vladara, Antona Bauera, Matko Laginja, Pavao Šubić, Kralj Zvonimir, Petar Krešimir IV., Knez Mislav, Eugen Kvaternik, Maksimirska naselja, Ružmarinka, Peščenica,

Šestine, Mlinovi, Gračani, Markuševec, Vidovec, Remete, Bukovec, Kozjak, Maksimir, Dobri Dol, Dinko Šimunović, Mašićeva, Dotršćina,
Ban Keglević, Petar Zrinski, Stjepan Radić, Kraljevac, Ivan Kukuljević Sakcinski, Tuškanac, Gornji Grad, Nova Ves, August Cesarec, Zrinjevac, Cvjetni trg, Andrija Medulić, Ante Topić Mimara, Petar Svačić, August Šenoa, Gupčeva Zvijezda, Medveščak, Šalata, Samoborček,

Podsused, Gornji Stenjevec, Perjavica-Borčec, Gornje Vrapče, Vrapče-centar, Vrapče-jug, Gornja Kustošija, Kustošija-centar, Sveti Duh, Medvedgrad, Šestinski Dol, Jelenovac, Matija Gubec,

Rudeš, Ante Starčević, Ljubljanica, Ciglenica, Pongračevo, Nikola Tesla, Stara Trešnjevka, S.S. Kranjčević, Antun Mihanović, Bartol Kašić,

Horvati-Srednjaci, Knežija, Trnjanska Savica, Martinovka, Poljane, Miramare, Cvjetnica, Marin Držić, Trnje, Cvjetno naselje, Veslačko naselje, Savski kuti, Staro Trnje, Hrvatskog knji-ževnika Mile Budaka, Sigečica.

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi