DERBI U KRANJČEVIĆEVOJ

Hajdukova najvažnija utakmica polusezone

30.11.2011 u 16:01

U Kranjčevićevoj s početkom u 16 sati započinje uzvratna utakmica četvrtine finala hrvatskog nogometnog Kupa između Zagreba i Hajduka. U prvoj utakmici 'bili' su slavili 1:0

Trener Hajduka je ovu utakmicu najavio kao najvažniju utakmicu polusezone. Naime, Hajduk u Kranjčevićevoj brani prednost od jednog gola iz prve utakmice protiv Zagreba. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Zagreb - Hajduk 1:0

Jedanaesterci:

5:4 Pavlović pogađa i Zagreb odlazi u polufinale Kupa!!

KRAJ REGULARNOG DIJELA. SLIJEDE JEDANAESTERCI
90' ušli smo u zadnje trenutke utakmice. Ako se ne dogodi čudo izvodit će se jedanaesterci.
87' gool za Zagreb!! Abdurahimi je ubacio, Medić je dirao i prevario Subašića a loptu je zakucao na kraju Sven Dedić
86' krasna i brza akcija Hajduka, Anas je probio lijevu stranu ubacio pred samog mu brata Ahmada čiji udarac brani Zagrebov golman
81' Pavlović je bio najviši u skoku, ali slabo je zahvatio loptu
79' opet Vukušić gađa ali daleko iznad gola
76' izmjena kod Zagreba, izašao je Štrok, a ušao je Oršulić
74' pokušao je Vukušić udarcem sa 20 metara iznenaditi, ali neuspješnan
69' izmjena u redovima Zagreba, ušao je Sven Dedić umjesto Mitrovića
66' kao da se Hajduk sada probudio. Postali su konkretniji i okomitiji prema vratima Zagreba.
65' lijepa akcija braće Sharbini koju je završio Ahmad udarcem pored gola
63' dvostruka izmjena kod Hajduka. Izašli su Kukoč i Radošević, a ušli su Krešo Ljubičić i Ahmad Sharbini.
59' ako Zagreb ispadne, tragičar će biti Lovro Medić. Sada je opet imao stopostotnu priliku. Jedna ubačena lopta je preletjela sve igrače, došla do Medića koji se okreće na pet metara od Subašića i puca točno u golmana Hajduka
56' Medić glavom puca sa desetak metara, ali slabo te Subašić lakoćom brani
50' malo je čini se pao tempo igre tako da nema nikakvih zanimljivih akcija.
46' krenulo je drugo povluvrijeme
45' završilo je prvo poluvrijeme
45' ulazimo u posljednje trenutke utakmice
39' Zagrebov udarac iz daljina, no Subašić lako hvata.
35' krasna akcija Zagreba. Štrok je iz prve uposlio Medića koji pada u dvoboju s Milićem, a sudac Vučkov je signalizirao da se utakmica nastavi. Prva dvojbena situacija na utakmici.
34' sada je Hajduk mogao našto napraviti. Vukušić je dobio loptu na deset metara iskoso s desne strane og gola Zagreba i umjesto da puca, gurnuo je do Sharbinija, a obrana Zagreba je uspjela dobro reagirati i izbaciti loptu
29' još jedna dobra domaća akcija. Pelajić je ubacio s desne strane, no netko je od igrača Hajduka izbacio loptu u korner prije Medića koji je bio na pet metara.
25' Štrok je krasno uposlio Štigleca koji je ušao iza leđa Gabriću, no na kraju se Štiglec spetljao i potencijalno opasna situacija je otišla u nepovrat
22' Kukoč je opalio sa 25 metara, no bezopasno po gol Zagreba
21' zasad su 'pjesnici' ti koji su daleko konkretniji. Dosad su već pogodili dvije grede, te imali jednu izvrsnu priliku
20' možda i najizglednija prilika za Zagreb. Opet je sve odigrao Abdurahimi koji je ubacio do Medića koji s pet metara puca iznad gola.
18' nova greda Zagreba! Adburahimi je krasno gađao iskosa s desne strane, već je bio savladan Subašić, ali se i ovoga puta ispriječila greda
17' kao da se smirila igra u Kranjčevićevoj.
14' Abdurahimi je probio desnu stranu, ubacio no gostujući igrači su uspjeli izbaciti loptu i spriječiti da se kreira opasnost
10' dosta je hladno i maglovito u Zagrebu, no igračima zasad ništa ne smeta.
8' Sharbini je uspio probiti obranu Zagreba, pucao je s vrha šesnaesterca, ali pored gola
5' prilika Zagreba, pucao je Štrok, ali pogodio gredu iako je Subašić već bio savladan
2' Hajduk je u Zagreb doputovao s prednošću od jednog gola, što baš i nije nekakva velika prednost koja garantira siguran uzvrat.
1' počela je utakmica u Kranjčevićevoj