Da je u Zagrebu izazovno naći mjesto za parking, znaju svi koji su to pokušali. No, jedan je vozač taj problem riješio na, pomalo, bezobrazan način
Nije rijetkost da vozači u Zagrebu, svojim nesavjesnim parkiranjem blokiraju druge vozače ili čak spriječe prolazak tramvaja i tako uzrokuju probleme u prometu.
Ali jedan je vozač otišao korak dalje i bahato se parkirao direktno na tramvajsku stanicu Mašićeva. Nije ga omelo ni kad je stigao tramvaj, a putnici shvatili da od automobila ne mogu izaći iz tramvaja, već je mirno gledao kako trče na druga vrata ne bi li izašli na vrijeme.