dinamovi protivnici

Wolfsberger nije igrao zbog previše zaraženih igrača, CSKA i Feyenoord stigli do pobjeda

08.11.2020 u 18:17

Protivnici zagrebačkog Dinama u Europskoj ligi, Feyenoord i moskovski CSKA ostvarili su ligaške pobjede, dok je Wolfsberger svoj susret odgodio zbog brojnih igrača pozitivnih na koronavirus

Feyenoord je u susretu 8. kola nizozemskog prvenstva na svom stadionu pobijedio Groningen 2:0, a golove su zabili Geertruida (50) i Berghuis (84-11m).

Momčad iz Rotterdama trenutačno se nalazi na trećem mjestu ljestvice s 18 bodova, tri manje od Ajaxa i Vitessea.

Moskovski CSKA je identičnim rezultatom, 2:0, u susretu 14. kola ruskog prvenstva pobijedio Rostov.

Pobjedu moskovskom sastavu donijeli su Kučajev (20) i Čalov (74). Gosti su u 60. minuti imali jedanaesterac, no Eremenko nije bio precizan.

Nikola Vlašić je igrao cijeli susret za moskovski sastav, dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 80. minuti.

CSKA vodi na ljestvici s 31 bodom, tri više od Spartaka.

Idući suparnik 'modrih', Wolfsberger je nakon poraza u Zagrebu trebao igrati protiv Sturma, ali ta je utakmica odgođena zbog novih slučajeva koronavirusa u njihovim redovima.

Europska liga nastavlja se 26. studenog kada će Dinamo gostovati u Klagenfurtu kod Wolfsbergera, dok se u drugom susretu sastaju CSKA i Feyenoord.

Nakon tri kola na ljestvici skupine K vodi Dinamo s pet bodova, Wolfsberger i Feyenoord imaju po četiri boda, a CSKA je na začelju s dva boda.