la liga

Villarreal nastavio pobjedničku seriju, ali protiv Cadiza nije pokazao ništa što se o 'Žutoj podmornici' već ne zna

21.03.2021 u 20:35

Villarreal, protivnik Dinama u četvrtfinalu Europske lige, slavio je u 28. kolu španjolske Primere kod kuće protiv Cadiza s 2:1.

Nogometaši Villarreala nedjeljnom pobjedom protiv Cadiza vratili su se u utrku za mjesto koje vodi u Europsku ligu.

Pobjedu su 'Žutoj podmornici' donijeli Gerard Moreno iz penala u petoj minuti i Kolumbijac Carlos Bacca u 67. minuti. Gol za novoga prvoligaša Cadiz postigao je Alex Fernandes (69).

Momčad Unaija Emeryja očito podiže formu zadnjih tjedana, jer u posljednje četiri utakmice, imaju i četiri pobjede. Od te četiri pobjede dvije su protiv kijevskog Dinama u europskoj ligi, što znači da 'Žuta podmornica' uspjeva dobro gurati na oba 'fronta'.

Protiv Cadiza odigrali su još jednu utakmicu u svom stilu, s puno dodira i kombinatorike, ali naš će prvak, pokaže li 'mišiće', imati što reći i u tim četvrtfinalnim ogledima, koji su na rasporedu 8. i 15. travnja.

Izvor: tportal.hr / Autor: tportal/Arenasport