svaka mu čast na potezu

[VIDEO] Torino je gubio 3:0 i bio na rubu rezultatske katastrofe, ali kapetan Belotti pokazao je što je fair-play i izmamio pljesak igrača Atalante

07.02.2021 u 12:37

Nogometaši Atalante i Torina odigrali su u subotu zanimljivu i golovima bogatu utakmicu, koja je na kraju završila bez pobjednika 3:3

Atalanta je već nakon 20-tak minuta vodila 3:0, i činilo se da Torinu prijeti rezultatska katastrofa.

Naravno, kada gube takvim rezultatom, igrači se hvataju za slamku spasa, pa ponekad i pokušaju nešto prevariti.

Međutim, kada je kapetan Torina Andrea Belotti u pitanju, onda se pazi na poštenje i iskrenost.

Naime, Belotti je u 33. minuti pao na nekih 18 metara, u zoni udarca, a sudac Fourneau odmah je označio prekršaj te je Romeru pokazao žuti karton.

No, čim je Belotti završio na travnjaku, okrenuo se prema sucu i pokazao mu da nije bilo riječi o startu za prekršaj, pogotovo ne za žuti karton.

Sudac ga je poslušao, Argentincu 'obrisao' karton. I jedino što je mogao, jest bilo podbaciti loptu.

Belotti je bio toliko korektan da je loptu lagano dodao do golmana Atalante, a oni su mu uzvratili pljeskom.

Svaka čast.

Kasnije se Belotti 'počastio' golom za 1:3, a njegovi su suigrači do kraja utakmice zabili još dva gola i kući ponijeli bod.