PREMIER LIGA

[VIDEO] Kakva provokacija! Veznjak Evertona zabio Manchester Unitedu pa pred Ronaldom proslavio gol u njegovom prepoznatljivom stilu, Porugalac je ostao šokiran

02.10.2021 u 16:49

U prvoj utakmici 7. kola engleske Premier lige Manchester United i Everton su odigrali bez pobjednika 1:1

Domaćini su poveli preko Anthonyja Martiala u 43. minuti. Gosti su do izjednačenja došli u 65. minuti iz kontranapada kojeg se golom završio Andros Darryl Townsend.

Uslijedila je nevjerojatna provokacija. Veznjak Evertona gol je proslavio u prepoznatljivom stilu Cristiana Ronalda pred očima šokiranog Portugalca.

Townsendov gol i provokativnu proslavu možete pogledati OVDJE.

Zanimljivo, Everton je u 85. minuti zabio još jedan gol, koji je zbog zaleđa poništen nakon VAR provjere.

Manchester United i Everton su nakon 7. kola ostali izjednačeni na prvenstvenoj ljestvici, ovoga puta sa po 14 bodova.