ht prva liga

[VIDEO/FOTO] Gorica i dalje maksimalna; Kristijan Lovrić je iz dva savršena slobodna udarca 'torpedirao' Lokomotivu

13.09.2020 u 21:28

Nogometaši Gorice zadržali su stopostotni učinak i nakon 4. kola u novoj sezoni Hrvatski Telekom Prve lige svladavši kao gosti Lokomotivu na stadionu u Kranjčevićevoj ulici 2:1

Sva tri gola na utakmici postignuta su iz slobodnih udaraca, oba gola za Goricu postigao je Kristijan Lovrić (u 32. i 85. minuti), dok je za domaće strijelac bio Fran Karačić u 89. minuti.

U prvom poluvremenu Lovrić je iznenadio novog golmana Lokomotive Alexa slobodnim udarcem iskosa s lijeve strane koji je više ličio na ubačaj, no nitko nije dirao loptu koja je završila u lijevom kutu iznenađenog Brazilca.

U samoj završnici utakmice viđena su dva vrlo lijepa gola udarcima sa 25 metara.

• +7
NK Lokomotiva - NK Gorica 1:2, HT Prva liga, 13.9.2020. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Prvo je Lovrić u 85. minuti ponovno pogodio lijevi kut Alexa za 2:0.

U samoj završnici utakmice, u 89. minuti, Karačić je iznenadio Kahlinu i za konačnih 2:1 zabio udarcem koji je prošao kroz živi zid kojeg su postavili gosti.

Gorica je druga na ljestvici s 12 bodova, koliko ima i vodeći Dinamo, dok je Lokomotiva sedma s četiri boda, koliko ima i šesti Osijek.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Uživajte u sportskom sadržaju u HD kvaliteti slike na MAXtv-u. Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija o MAXtv-u.

Istra 1961-Varaždin0:1
Lokomotiva-Gorica1:2