SUPERSPORT KUP

[VIDEO/FOTO] Pogledajte golove bogatog prvog poluvremena; kako je Drmić šokirao Bile, a Ferro i Melnjak zapalili Poljud

26.05.2022 u 19:48

Sadržajno prvo poluvrijeme finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa donijelo je dosta prilika i dva gola

Josip Drmić je u 13 minuti iz kontre doveo Riječane u vodstvo 1:0 i šokirao krcati Poljud, osim naravno onog dijela tribina na kojima su smješteni navijači Rijeke.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport

Erupciju oduševljenja izazvao je Portugalac Ferro koji je je izjednačio u 24. minuti da bi nakon sjajne asistencije Livaje Hajduk preokrenuo rezultat i poveo 2:1 preko Melnjaka u 36. i 56. minuti.

• +28
Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa: Rijeka-Hajduk, 26.5.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Miroslav Lelas/PIXSELL

U 42. minuti Smolčić nepotrebno povlači za dres Livaju te dobiva drugi žuti karton i ostavlja Riječane s igračem manje, čime je utakmica potpuno otišla na stranu Hajduka.