kvalifikacije za el

[VIDEO/FOTO] Josip Juranović nije mogao zamisliti spektakularniji rastanak od Legije; ovakav pogodak ne viđa se često

19.08.2021 u 22:32

Nakon Dinamove pobjede u Varšavi nad Legijom, u 3. pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka, na račun Josipa Juranovića stizale su brojne kritike. No, istovremeno, hrvatskom reprezentativcu stizali su pozivi iz Glasgowa i pitanje je dana kada će preseliti u Celtic

Dinamo je iz play-offa Lige prvaka izbacio varšavsku Legiju, dok je praškoj Slaviji isto napravio Ferencvaroš. I sada su Slavia i Legia morali u međusobnom duelu odlučivati tko će proći u skupine Europske lige.

Nakon prvog ogleda tom su ostvarenju nešto bliži igrači Legije, jer u Pragu su uspjeli remizirati 2:2.

Strijelac prvog gola za Legiju u 20. minuti bio je Emreli, dok su za Slaviju zabili Bah u 33. i Masopust u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

No, svu pažnju na ovoj utakmici osvojio je pogodak hrvatskog reprezentativca Josipa Juranovića, koji se u 37. minuti sjurio sa svoje polovine i nakon dugačkog sprinta uspio postati projektil u desni gornji kut Kolarova gola.

Ovo Juranovićevo remek-djelo, kojeg bi Legijini navijači mogli pamtiti jako dugo, pogledajte OVDJE.

Možda se sada malo i pospu pepelom zbog brojnih kritika, dok Juranović nije mogao poželjeti ljepši rastanak od kluba.

• +11
Slavia Prag - Legia Varšava Izvor: EPA / Autor: MARTIN DIVISEK

Borna Barišić je ostao na klupi u pobjedi Rangersa 1:0 protiv armenskog Alaškerta. Škoti su na svom Ibroxu od 43. minute igrali s igračem manje, a Morelos je u 67. minuti bio strijelac pobjedničkog pogotka.