TRI OD TRI

'Veliki dečki' očitali Cedeviti novu lekciju

26.10.2012 u 22:10

U trećem nastupu u C skupini Eurolige, košarkaši Cedevite pretrpjeli su i treći poraz. U Istanbulu je bolji od Cedevite bio Anadolu Efes 85:66

Cedevita je povela s 2:0. To joj je bilo i jedino vodstvo na utakmici. Domaćin je već u 7. minuti imao velikih 12 koševa prednosti, 20:8. U 15. minuti već je bilo 19 razlike za domaćine, 37:18. U nastavku su domaći košarkaši imali i 25 koševa prednosti, tako da nikakve dvojbe o pobjedniku nije bilo.

U Anadolu Efesu, koji je upisao drugu pobjedu u trećem nastupu, nije bilo našeg Sranka Baraća, a najefikasniji je bio Saša Vujačić sa 18 koševa.

Cedevitu su predvodili Bracey Wright (5 skokova) i Marques Green sa po 14 koševa.

Recimo da je turska momčad imala 7 osvojenih lopti više (9-2) i osam izgubljenih manje (8-16).

U 4. kolu, Cedevita će 2. studenog gostovati kod Olympiacosa.