Velika pobjeda Hrvatske na Maksimiru! Prvo poluvrijeme nije bilo puno uzbuđenja i završilo je bez golova. U nastavku Vatreni su dominirali i to su okrunili golom Sose u 49. minuti. Eriksen je izjednačio sa spektakularnim golom u 77. minuti, ali Majer je odmah odgovorio dvije minute kasnije za konačnih 2:1. Ovim trijumfom Dalićeva momčad je preuzela prvo mjesto u skupini

HRVATSKA: Livaković - Juranović, J. Šutalo, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić - Pašalić, Kramarić, Perišić.

DANSKA: Schmeichel - Andersen, A. Christensen, Kjaer, Maehle - Wass, Höjbjerg, Delaney - Skov Olsen, Eriksen, Braithwaite

• +53
Hrvatska - Danska, Liga nacija, 22.9.2022. Izvor: EPA / Autor: ANTONIO BAT
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

Maehle je pucao, ali Gvardiol je blokirao udarac

• 79’

GOOOOOL!! Hrvatska je odmah odgovorila! Majer je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je za 2:1!

• 77’

GOOL!! Eriksne je pucao iz velike udaljenosti i zabio je spektakularan gol za 1:1!

• 71’

Tri promjene kod Hrvatske. Ulaze Petković, Oršić i Vlašić, a izlaze Kramarić, Perišić i Pašalić. Kod Danaca je Jensen ušao umjesto Kjaera

• 70’

Ovo je moga biti gol! Kovačić je napravio slalom kroz Dansku obrane i pucao se s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla pored gola

• 64’

Još jedna prilika Hrvatske! Modrić je pucao s ruba šesnaesterca, ali Schmeichel je siguran

• 60’

Danski izbornik Hjulmand radi tri promjene, Damsgaard, Hojlund i Kristensen ulaze, a izlaze Braithwaite, Delaney i Wass

• 59’

Perišić je pucao iz slobodnog udarca s ruba šesanesterca i lotpa je prohujala pored stative!