Manchester City i Lyon se u Ligi prvaka bore za polufinale gdje ih čeka moćni Bayern koji je s 8:2 pregazio Barcelonu

Sastavi:

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo - De Bruyne, Rodri, Gündogan - Garcia, Sterling - Jesus

LYON: Lopes - Denayer, Marcelo, Marcal - Dubois, Caqueret, Guimares, Aouar, Cornet - Ekambi, Depay

• +27
Manchester City - Lyon Izvor: EPA / Autor: Miguel A. Lopes / POOL
  • 95’

Gotovo je! Lyon je u polufinalu Lige prvaka, a protivnik je Bayern!

• 94’

City svim silama pokušava zabiti, ali vremena je sve manje...

• 87’

GOOOLLLLL!!!!!! Dembele je sjajno iskoristio grešku Edersona koji je odbio jednu loptu točno na nogu napadača Lyona koji pogađa za visokih 1:3 i vjerojatno okršaj s Bayernom!

• 86’

Što je sada promašio Raheem Sterling...Jesus mu je poslao idealnu loptu na pet metara ispred praznog gola, ali Sterling je to poslao preko gola!

• 79’

GOOOOL!!!! Lyon je povukao kontranapad i ponovno došao u vodstvo. Dembele je sjajno pobjegao obrani Ciytja i izašao sam pred Edersona kojem je kroz noge zabio za 1:2. VAR je provjerio i Dembele nije bio u zaleđu pa je gol priznat.

• 73’

Lopes još jednom spašava Lyon. Probao je Jesus nakon sjajnog prodora, ali ni Lyon se ne predaje. U prethodne dvije akcije su opasno zaprijetili Cityju, ali nisu imali snage u završnici.

• 69’

GOOOOOOL!!!! Kevin De Bruyne napokon zabija za izjednačenje Cityja. Dugo su se 'Građani' mučili s Lyonom, a onda je Sterling probio po boku i poslao povratnu loptu za Belgijanca koji pogađa za 1:1.

• 55’

City bi trebao ganjati rezultat, ali ne djeluju kao da imaju ideju što bi trebali raditi. Lyon zasluženo čuva vodstvo.

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45’

City svim silama želi do izjednačenja. Prvo je pokušao Rodri, a onda i Raheem Sterling, ali njihove pokušaje brani Lopes i vodi Lyon s prednosti na odmor.