OLIMPICO SLAVI

Ubitačna Romina kontra i gol petom izbacila Juventus iz kupa

22.01.2014 u 09:25

Nogometaši Rome plasirali su se u polufinale Talijanskog kupa nakon što su na svome Olimpicu pobijedili Juventus s 1-0

I dok je 'stara dama' pobjegla 'vučici' na velikih osam bodova prednosti u prvenstvu, Rimljani su sada barem u kupu dobili malu satisfakciju. U polufinalu će igrati protiv boljeg iz okršaja između Napolija i branitelja naslova Lazija. Spomenimo i da je Juventusu ovo prvi poraz u domaćim natjecanjima još od listopada kada je u Seriji A bolja bila Fiorentina.

Gol koji je Juventusu onemogućio duplu krunu

Ključnim se u večerašnjoj utakmici pokazao ulazak Miralema Pjanića u 74. minuti. Samo pet minuta kasnije bosansko-hercegovački je veznjak povukao kontru i proigrao Kevina Strootmana koji je s korner-linije oštro ubacio loptu pred gol gdje ju je đonom u mrežu smjestio Gervinho.

Dodajmo još da naš Tin Jedvaj nije ulazio u igru za domaću momčad.