NEŠTO GA JE NALJUTILO

Trener Liverpoola Jürgen Klopp sve više gubi kontrolu; poslije poraza od Reala posebno se okomio na jednu osobu: Morao sam mu to reći...

07.04.2021 u 09:14

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Real Madrid je pobijedio Liverpool sa 3:1, a svoje mišljenje o utakmici dao je razočarani trener 'Redsa' Jürgen Klopp

Podsjećamo, dva gola za Real zabio je Vinicius Junior (27, 65), a jedan Marco Asensio (36), dok je strijelac za goste bio Mohamed Salah (51).

'Nismo zaslužili pobjedu, nismo igrali dovoljno dobro i to mi je najveća briga, pogotovo u prvom poluvremenu nismo igrali dovoljno dobar nogomet. Drugo poluvrijeme smo pzaigrali bolje, postigli smo gol koji je nešto pozitivno u ovakvoj utakmici. Jesmo li zaslužili više od 3:1? Nisam siguran', izjavio je trener Liverpoola Klopp.

Klopp nije bio zadovoljan ni sučevim odlukama, kritizirao je suca Felixa Brycha jer nije dosudio prekršaj na Sadio Maneu...

'Ta situacija s Maneom... Moram reći da ne razumijem što je sudac radio večeras. Bio je to čist prekršaj na Maneu, a sudac se prema njemu ponio kao da stalno simulira. Svaki sljedeći put kad bi Mane pao, sudac nije htio ništa dosuditi. To nije pravedno. I rekao sam mu nakon utakmice da nije bio pravedan. No, to ne mijenja stvari. Nije nam sudac izgubio utakmicu, već mi nismo bili dovoljno dobri za bolji rezultat', istaknuo je njemački strateg.